Zpět na » Primera Division » Dresy Realu Madrid pro sezónu 2017-18 jsou na světě

Primera Division - Dresy Realu Madrid pro sezónu 2017-18 jsou na světě

Dresy Realu Madrid pro sezónu 2017-18 jsou na světě © mundodeportivo.com - Nové dresy madridského Realu

5

Líbilo se

18.01. - Poté, co před časem pronikla na veřejnost podoba dresů Barcelony, se mohou i fanoušci konkurenčního Realu kochat tím, do jakých úborů budou od nové sezóny 2017-18 oblečeni jejich miláčci. A nutno podotknout, že jsou na první pohled velmi povedené...

Barcelona svými dresu s novým logem sponzora firmy Rakuten vyvolala mezi fanoušky na konci roku 2016 pořádný rozruch a rozporuplné reakce. Hlavně s první variantou.

Nicméně co se týče barevných kombinací a designů dresů Realu Madrid pro sezónu 2017-18, pak by vše mělo proběhnout bez vážnějších odmítavých reakcí ze strany veřejnosti.

Hlavní sadu tradičně a neodmyslitelně bílých trikotů totiž doplňuje trendy tyrkysová, která se v doplňcích objevuje také na druhé, venkovní, verzi, jež bude černá s bílými čísly na zádech.

A aby se to nepletlo, tak třetí sada dresů bude rovněž tyrkysová, v kombinaci různých odstínů a sytosti této barvy. Trenýrky a stulpny budou ve stejné barvě jako dres.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
CPuyol - 18.01. Odpovědět

Jak se mi líbí nový logo Juve, tak se mi líběj i tyhle dresy. Tyrkysovou mám rád, pro mě normální hezký dresy Smajlík 7

CPuyol
CPuyol - 18.01. Odpovědět

Všechny 3 varianty jsou podle mě v pohodě.

CPuyol

No, mně se upřímně moc nelíbí. Vadí mi ta tyrkysová v kombinaci s bílou. Smajlík 11

Prochyno

adibas rad robi neco nhusneho

BeckhamKakaZidane

A tak, každý má jiný vkus a vidím tu pochvalné reakce Smajlík 1 . Jen já fakt žeru bílou barvu, a nesnáším modrou Smajlík 2 . Ale i ta modrá se dá nějak přežít. Ale tyrkysová (čti vyblitá modrá) v kombinaci s bílou prostě nevynikne a nelíbí se mi, můj názor Smajlík 7 .

Prochyno

Pro mě docela pokažené domácí dresy ale ty černé a tyrkysové se mi fakt líbí. A konečně je pryč ta růžová Smajlík 1 Ty 3. jsou za mě boží, ale nevím jak budou vypadat na hřišti.

Thiago_A

Kombinace s černou proč ne, to nějak vynikne. Mně se líbila klasická černo-bílá kombinace. Ovšem...to není inovativní Smajlík 7 . Ano ano, růžové, lososové, meruňkové a všechny ty holčičí barvičky, ty maj grády Smajlík 9 .

Prochyno
Cornero - 18.01. Odpovědět

Prochyno: souhlas. Za me bych daval na bilou sadu jen cerny nebo treba zlaty pruhy a cislice. Ty holcickovsky barvicky se mi taky nelibi ale holt to prodava u sestnactiletejch honibrku :D

Cornero

Cornero: Asi už jsme staří, nebo nemáme to pravé umělecké vidění Smajlík 2 . Nevýrazná barva s bílou pro mě zůstane nevýrazná stále Smajlík 1 . A ta ČB prostě asi už taky zestárla a je příliš normální. Nebo nevím. Ok, v tom se asi nemýlíš, u dnešní omladiny jsou tyhle dresy zřejmě na dračky, má tolerance se pozastavila u těchto barev max na kopačkách Smajlík 7 . Ještě jsem zapomněl na fosforeskující barvy. Těším se až bude třeba EC - růžový Real vs. fosforově zářící meruňková Barcelona.

Prochyno
COKO - 18.01. Odpovědět

Co dresy, to je pohoda, ale to nové logo Juventusu je k zblití

COKO
Kadim - 18.01. Odpovědět

Mě to nepřijde tak hrozný. A ať na to čumim jak chci, kondom v tom fakt nevidim...

Kadim
CPuyol - 18.01. Odpovědět

Dresy pěkný. K logu, naopak, mě se docela i líbí. https://www.o2sport.cz/wp-content/uploads/2017/01/juventus-nove-logo-2.jpg

CPuyol

neslaný nemastný to logo, jako těžko říct, zjednodušení fajn, ale tohle je extrém. Fanoušci to haní, že když to otočíš, připomíná to šprcku, což je trošku pravda, na druhou stranu, proč to otáčet vzhůru nohama, že? Smajlík 2

zdendapr
Kadim - 18.01. Odpovědět

Mě to taky přijde dobrý.

Kadim
COKO - 18.01. Odpovědět

Aha, no tak na dresu na bílém pruhu to bude vypadat celkem dobře. Ale změna v logu je to fakt veliká, celkově černobílé logo, žádný erb, chybí tradiční hvězdičky.

COKO
Kadim - 18.01. Odpovědět

A ty hvězdy něco znamenaly?

Kadim

No spíš souhlasim s Cokem, teď na to koukám znova... nepovedlo se to za mě.

zdendapr
COKO - 18.01. Odpovědět

Karim: ja myslim že to budou tituly, ale fakt si nejsem jisty, jedna hvězda 10 titulu? Nejsem si jistý, staré logo Juve mělo jen dvě hvězdy, nějaky vyznam to mít bude.

COKO
Cornero - 18.01. Odpovědět

tyrkysovou moc nemusim ale maj to pekne sladeny vsechny ty tri sady a aspon treti sada nevypada jak dresy Chelsea, neni ruzova nebo ta soucasna milka

Cornero

To má James radost jistě... Smajlík 2

zdendapr
COKO - 18.01. Odpovědět

Hodně sympatické

COKO
kochito - 18.01. Odpovědět

Vypadají víc než dobře Smajlík 4

kochito
Kadim - 18.01. Odpovědět

Zatim se mi pokaždý dresy líbily. Teď tomu neni jinak. Smajlík 18

Kadim
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články