Zpět na » Primera Division » Pro koho hlasoval vítěz FIFA The Best Cristiano Ronaldo? A komu dal hlas Lionel Messi?

Primera Division - Pro koho hlasoval vítěz FIFA The Best Cristiano Ronaldo? A komu dal hlas Lionel Messi?

Pro koho hlasoval vítěz FIFA The Best Cristiano Ronaldo? A komu dal hlas Lionel Messi? © thesun.co.uk - Cristiano Ronaldo

2

Líbilo se

10.01. - Další cennou trofej získal do své sbírky Cristiano Ronaldo. I díky ní může alespoň na určitou dobu ustat debata o tom, kdo je oficiálně nejlepším fotbalistou světa. Koho ale volil on z pozice kapitána portugalské reprezentace? A komu dával hlasy jeho největší soupeř a druhý v pořadí Argentinec Leo Messi?

Včera v Curychu získal další individuální ocenění za svoje výkony v uplynulém kalendářním roce 2016 Cristiano Ronaldo. Po zisku Zlatého míče časopisu France Football portugalský útočník Realu Madrid s přehledem ovládl hlasování i v nově vytvořené anketě FIFA The Best.

Sesbíráním hlasů od vybraných novinářů, reprezentačních trenérů a kapitánů reprezentačních výběrů členských zemí FIFA vzniklo konečné pořadí, v němž získal 34,54 procent z celkového počtu hlasů. Druhý v pořadí Argentinec Messi měl 26,42 procent a hluboko za nimi zůstal na třetím místě Francouz Antoine Griezmann se 7,53 procenty hlasů.

Z pozice kapitána národního týmu mohl také on ovlivnit konečné výsledky ankety. Na svůj hlasovací lístek vybral následující jména, shodou okolností všichni jsou jeho spoluhráči v madridském klubu. Pět bodů dostal Gareth Bale, tři body na druhém místě Luka Modrić a jeden za třetí místo Sergio Ramos.

Také barcelonský Lionel Messi zůstal loajální ke svým kolegům a nejvyšší prioritu na svém hlasovacím lístku dal útočníkovi Luisi Suárezovi, druhé místo udělil Neymarovi, třetí Andrésovi Iniestovi.

Kapitán českého národního týmu Tomáš Sivok dal pět bodů Ronaldovi, tři Messimu a jeden Suárezovi. Trenér Karel Jarolím dal na první místo Messiho, druhého Ronalda a na třetí příčku Balea.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jako pes nema prijmeni

BeckhamKakaZidane

Analdo nema jmeno Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články