Zpět na » Primera Division » R. Carlos: V červnu odejdu

Primera Division - R. Carlos: V červnu odejdu

0

Líbilo se

09.03. - Roberto Carlos, levý obránce Realu Madrid opustí klub z hlavního města 30.června letošního roku. "Přišel čas na změnu. Mluvil jsem s Mijatovičem a s prezidentem Calderonem a odejdu. Nechystám se prodloužit svoji smlouvu. Je to čistě moje rozhodnutí."

"Stejně jako jsem se rozhodl zůstat letošní rok, tak jsem se rozhodl odejít po skončení sezony. Zbývají mi ještě tři, nebo čtyři roky fotbalového života a chci hrát na nejvyšší úrovni. Nevím, jestli v Brazílii, v Kataru a nebo někde jinde. Nechci madridské fanoušky klamat. Je lepší opustit Real nyní a myslet dál v mém životě," okomentoval rozhodnutí Roberto Carlos. Brazilský bek uvedl, že kritiky, které se valily na jeho hlavu po nepovedeném středečním utkání Ligy mistrů v Mnichově, které znamenalo vyřazení Realu z nejprestižnější evropské soutěže, spolu s rozmluvou v rodinném kruhu měly za následek toto rozhodnutí.

"Po utkání na Bayernu jsem se cítil velmi špatně, hodně se o tom mluvilo a nadešel čas ukončit moji kariéru v Realu. Je to citlivý moment mého života, jsem hodně zklamaný. Rovněž má rodina v Brazíli byla po utkání zarmoucena. " Roberto Carlos přiznal, že hodně věří v osud a díky tomu si myslí, že to co se přihodilo ve středu je jisté znamení. "Je to znamení které mi dává Bůh, abych si pospíšil. Abych pochopil, že to je pro mne nejlepší rozhodnutí," uvedl Carlos, který považuje za nespravedlivé, že se velká část viny hází na něj. "Je mi 33 let. nezasloužím si dál trpět. Jedenáct let hraji v tomto klubu, dokázali jsme vyhrát spoustu titulů, ale prohrajete jedno utkání a veškerá vina je hozena na vás. To se mi nelíbí," uvedl. Dále Roberto carlos uvedl, že nemá žádnou dohodu s jiným klubem a připomněl, že letos zůstal v klubu kvůli trenéru Fabiu Capellovi. "Měl jsem dobrou nabídku od Fenerbahce a zůstal jsem kvůli Fabiovi. Pro mě je to nejlepší trenér, kterého znám. Ale tady v Madridu je velký tlak, hodně kritiky, " ukončil Roberto Carlos.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články