Zpět na » Primera Division » Za dobrou práci dobrá výplata. Zidane se posune mezi nejlépe placené kouče

Primera Division - Za dobrou práci dobrá výplata. Zidane se posune mezi nejlépe placené kouče

Za dobrou práci dobrá výplata. Zidane se posune mezi nejlépe placené kouče © thesportbible.com - Zinedine Zidane

1

Líbilo se

06.01. - Do trenérské funkce nastoupil teprve před rokem. Zkušenosti s vedením týmu neměl téměř žádné a i to byly možná hlavní důvody toho, že plat trenéra Realu Madrid Zinedina Zidaneho není v tuto chvíli tak tučný, jako některých jeho kolegů, kteří vedou kluby mnohem menšího věhlasu a slávy.

Nicméně po roce ve funkci a po dosavadních výsledcích zřejmě i prezident klubu Florentino Pérez uznal, že je třeba kouče za tuto práci odměnit a také si ho pojistit před případným zájmem zvenčí.

Ostatně nastřádat 38 utkání bez porážky a mít během svého působení u mužstva víc trofejí než proher (3:2) je úctyhodná bilance a jeho zásluhy nijak nesnižuje ani kádr plný hvězd, který má k dispozici.

Podle informací deníku El Confidencial už začaly formální jednání o novém kontraktu, nicméně brzy také skončily. Nejprve totiž vedení řešilo nové smlouvy Balea, Kroose, Modriće a Cristiana Ronalda, do čehož následně zasáhlo i finále mistrovství světa klubů.

Nicméně dá se předpokládat, že Zidane by svůj závazek ke klubu nejen prodloužil zhruba o rok až dva (aktuálně do 2018), ale výrazně by si polepšil i po stránce finanční.

Momentálně je v tabulce nejlépe placených koučů na 9. místě. Brzy by se měl ale vyšplhat do TOP 5 a jeho gáže by měla činit zhruba 10 milionů eur hrubého.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články