Zpět na » Primera Division » Fanoušci Realu Madrid už znají podobu dresů pro příští sezónu 2017-18

Primera Division - Fanoušci Realu Madrid už znají podobu dresů pro příští sezónu 2017-18

Fanoušci Realu Madrid už znají podobu dresů pro příští sezónu 2017-18 © FotbalPortal.cz - Poslední varianty madridských venkovních dresů

2

Líbilo se

18.12. - Před pár dny byly na internetu odhaleny nové dresy Barcelony pro sezónu 2017-18, jež vzbudily širokou polemiku. A netrvalo příliš dlouho a fanoušci už znají také podobu úborů konkurenčního Realu Madrid. Tedy jejich venkovní verzi.

Na rozdíl od Barcelony, která díky pruhovaným dresům může pokaždé se svoji první kolekcí nějak překvapit, ať už je to rozmístěním, šířkou či počtem pruhů, Real Madrid má v tomto směru poměrně omezený manévrovací prostor.

První sada dresů musí být za každou cenu bílá a tak jsou novinkou více méně jen detaily v podobě doplňujících barev či formy výstřihu. Světlo světa zatím spatřil jen tento nástřel:

Zato na druhé sadě venkovních dresů se designéři firmy Adidas vždy mohou plně realizovat. Pro tuto sezónu vybrali fialovou, loni měla úspěch šedivá, ještě dříve předtím provokovala růžová.

Pro sezónu 2017-18 ale bude hrát prim černá barva ve spojení s doplňkovou modrozelenou barvou, v žargónu německé firmy označenou jako Aero Reef.

Také zbytek vybavení, trenýrky a stulpny, bude vyveden v černé barvě, opět doplněn modrozelenou barvou. Stejně jako logo sponzora Fly Emirates a klubové logo na dresu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články