Zpět na » Primera Division » Barcelona připravuje novou smlouvu pro Suáreze. Bude nejlépe placeným hráčem kabiny?

Primera Division - Barcelona připravuje novou smlouvu pro Suáreze. Bude nejlépe placeným hráčem kabiny?

Barcelona připravuje novou smlouvu pro Suáreze. Bude nejlépe placeným hráčem kabiny? © sport.es - Luis Suárez

1

Líbilo se

06.10. - V létě podepsal v Barceloně novou smlouvu Neymar a nyní se chystá fungl nový kontrakt i pro dalšího člena ofenzivního trojzubce - Luise Suáreze. Ten totiž ve srovnání příjmů za svými kolegy z útoku mírně pokulhává a tak by si měl i on co nevidět polepšit.

Vedení Barcelony si chce co nejdříve pojistit útočný klenot a nejúdernější zbraň, která je v celém evropském fotbale k dispozici. Udržet ofenzivní linii Messi - Suárez - Neymar je pro chod týmu naprostá nezbytnost.

Proto poté, co podepsal brazilský křídelník Neymar po dlouhých jednáních novou smlouvu do roku 2021, by měl přijít na řadu Luis Suárez, uruguayský útočník, který se v létě 2014 stal nejdražší posilou v historii klubu, když za něj zaplatil Liverpoolu 81 milionů eur. A investici zatím vrací měrou vrchovatou neboť ve 106 zápasech nasázel úctyhodných 92 gólů.

Vedení klubu už začalo jednat s hráčovými zástupci na konci sezóny a vypadá to, že by během jednání neměly nastat žádné nečekané komplikace. Management azulgranas totiž uznává, že by měl být El Pistolero finančně ohodnocen stejně jako Neymar. To prozatím neexistuje, neboť bere ročně zhruba 10 milionů eur, zatímco Neymar si polepšil na 16 a Messi si přijde na 21,2 milionů eur.

Suárezova smlouva končí v roce 2019 a dle tvrzení deníku Sport by se její platnost měla prodloužit o další rok, do 2020. Ve finanční hierarchii klubu by se měl tedy Suárez usadit po bok Neymara na druhý stupínek za Lionela Messiho.

(zdroj: sport.es)


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Revagit - 06.10. Odpovědět

Nalijme si čistého vína, každý měsíc se na této stránce objeví článek s platy hráčů FC Barcelona, avšak pokaždé jiné čísla, aniž by se podepsali smlouvy jiné..zajímalo by mě, odkud se ty čísla berou..

Revagit
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články