Zpět na » Primera Division » Jak sedí jednotliví hráči Barcelony v kabině?

Primera Division - Jak sedí jednotliví hráči Barcelony v kabině?

Jak sedí jednotliví hráči Barcelony v kabině? © youtube.com - Kabina Barcelony

2

Líbilo se

09.09. - Příchod poslední posily Paca Alcácera do řad barcelonského klubu definitivně ustanovil i zasedací pořádek v kabině. Ze 25 skříněk, které v místnosti jsou, jich je obsazeno 22. Volné zůstaly ty s číslem 2, 15, 16, které měly původně být Douglase, Bartry a Sampera.

Nový útočník, jenž přišel za 30 milionů eur z Valencie, dostal místo vedle dlouhodobého kamaráda z dob, kdy oba působili na Mestalle, Jordiho Alby, který určitě měl velké slovo při jeho konečném rozhodnutí změnit dres. Další posila od Netopýrů André Gomes vedle nich není a dostal místo vedle hvězdného Lionela Messiho, snad proto, že portugalský záložník ve Valencii nepůsobil tak dlouho a nemá na prvně dva jmenované hráče (respektive Alcácera) takové vazby.

Další „skupinou“ v kabině je i francouzský koutek, do nějž zasedly dvě nové posily z Francie - Samuel Umtiti a Lucas Digne. Ty dostal pochopitelně na starost další rodák ze země Galského kohouta Jérémy Mathieu.

Vedle nich vzal místo nový gólman z Ajaxu Jasper Cillessen. V kabině sice nemá nikoho, kdo by vládl jeho mateřštinou, nicméně dokonale samozřejmě ovládá angličtinu a záměrem bylo posadit vedle něj nejen hráče, který tímto jazykem plynně hovoří, ale současně má také velké slovo v kabině a tak funkci dostal Javier Mascherano.

Těžké váhy a kapitáni týmu - Iniesta, Sergio Busquets a Piqué si sedli vedle sebe, společně se Suárezem. Tady překvapí jen skutečnost, že vedle svého velkého kamaráda není Leo Messi. To Brazilec Neymar po odchodu Adriana dál drží „kanárkovskou“ komunitu a místo vedle něj získal Rafinha.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články