Zpět na » Primera Division » Messiho víkendový start vyloučen není, ale...

Primera Division - Messiho víkendový start vyloučen není, ale...

Messiho víkendový start vyloučen není, ale... © sport.es - Lionel Messi

0

Líbilo se

05.09. - Útočník Barcelony Lionel Messi se dnes podrobil anoncované lékařské prohlídce, která měla do detailu odhalit rozsah jeho zdravotních problémů, kvůli nimž předčasně ukončil své působení na reprezentačním srazu argentinského výběru. Výsledek je takový, že jeho start v sobotním utkání proti Alavésu vyloučen není.

Leo Messi dnes prošel lékařskými prohlídkami, které měly odhalit rozsah jeho zranění, které si přivodil již v předchozím ligovém zápase v Bilbau a nastoupil s ním i do kvalifikačního zápasu o postup na MS 2018 proti Uruguayi. Hráč má nadále bolesti v levém tříslu a podle verdiktu lékařů by měl v příštích dnech „snížit tréninkovou zátěž.“

Argentinský fotbalista tak není definitivně zbaven možnosti nastoupit do sobotního utkání proti Alavésu doma na Camp Nou. Vše nasvědčuje tomu, že v sestavě chybět nebude, neboť je přání fotbalisty hrát tento zápas.

Definitivně se ale rozhodne v pátek po tréninku, kdy se sejdou Messi, trenér Enrique a lékaři, aby zhodnotili případná rizika. Kouč Enrique by každopádně chtěl mít Messiho k dispozici v úterním zápase Ligy mistrů proti Celticu.

„Všechno je v pořádku, musím jen polevit v tréninku a pokračovat v rekonvalescenci s fyzioterapeutem. Ale nic hrozivého. Díky všem za podporu,“ napsal Messi fanouškům na Facebooku.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články