Zpět na » Primera Division » Messi se vrací do Barcelony zraněný a v klubu panují obavy

Primera Division - Messi se vrací do Barcelony zraněný a v klubu panují obavy

Messi se vrací do Barcelony zraněný a v klubu panují obavy © sport.es - Messi v průběhu zápasu s Uruguayí

2

Líbilo se

03.09. - Leo Messi se vrátí do Barcelony. Dříve než se čekalo. V kvalifikačním utkání o postup na MS 2018 proti Uruguayi se totiž zranil. Hvězdného Argentinec trápí třísla a ve vedení katalánského klubu panují obavy, neboť zatím nedostali od lékařského týmu argentinské reprezentace žádné oficiální vyjádření o rozsahu zranění.

A obavy jsou asi na místě, neboť pětinásobný držitel po zápase prohlásil, že v postižené oblasti cítí silnou bolest.

Vedení azulgranas ještě předtím, než Messi podnikl cestu do Argentiny, upozorňovalo zodpovědné osoby argentinského týmu na to, že fotbalista odjíždí se zdravotními komplikacemi, konkrétně se svalovým přitahovačem a zároveň nedoporučovalo jeho účast v zápasech s Uruguayí a Venezuelou.

Nicméně argentinský trenér Edgardo Bauza toto naléhavé volání nevyslyšel. Messiho nasadil do základní sestavy a nechal ho na hřišti celých 90 minut. Pro Argentinu to byl pochopitelně správný tah, neboť Messi se stal klíčovou figurou pro výhru albicelestes 1:0, neboť těsně před pauzou vstřelil jediný gól zápasu. Jenže pro zájmy blaugranas toto rozhodnutí mělo dopad přesně opačný.

Vedení Barcelony je již informováno o tom, že se Messi rozhodl vrátit do Barcelony a nehrát v úterý proti Venezuele. Teď už se jen modlí, aby mu zranění nezabránilo v účasti v ligovém zápase hraném příští sobotu proti Alavésu a především v premiérovém zápase nového ročníku Ligy mistrů proti Celticu Glasgow.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
CPuyol - 03.09. Odpovědět

Alavés by měl padnout i bez Messiho... Celtic sice bude kousat, ale platí to stejný.

CPuyol
- 03.09. Odpovědět

Šance pro Alcácera.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články