Zpět na » Primera Division » Barcelona i díky Eto´ovi vyhrála po 4 měsících venku, přesto byl Rijkaard nespokojen

Primera Division - Barcelona i díky Eto´ovi vyhrála po 4 měsících venku, přesto byl Rijkaard nespokojen

0

18.03. - I díky dvěma brankám kamerunského útočníka Samuela Eto´oa FC Barcelona vyhrála po dlouhých 4 měsících na hřišti soupeře a odskočila svému konkurentovi Seville FC o tři body na první příčku. Trenér hostí Frank Rijkaard byl přesto nespokojen s výkonem svých hráčů.

Samuel Eto´o vstřelil již svůj šestý a sedmý gól v devátém utkání v sezóně a dostává se do své bývalé formy po zranění menisku. Vítěznou branku vsítil již ve třetí minutě, druhý gól dal před přestávkou. Deník AS o něm napsal: "Kamerunský lev opět řve. V této formě je Barca opět aspirantem číslo jedna na titul."

První poločas katalánský velkoklub vyhrál 3:0, když se krom Eto´oa trefil i mistr světa Gianluca Zambrotta, na 4:0 pak v 86. minutě zvýšil Lionel Messi.

Frank Rijkaard pak překvapil všechn, když nebyl spokojen se způsobem hry: "Výsledek mě těší, nikoliv náš styl hry. Měli jsme štěstí, že góly jsme dali v pravou chvíli." Pro Barcelonu je to důležité vítězství a může odskočit svému pronásledovateli FC Seville, který dnes hraje s Celtou Vigo.