Zpět na » Primera Division » S Ronaldem jsem nikdy konflikt neměl. I trestňáky máme jasně rozdělené, řekl Bale

Primera Division - S Ronaldem jsem nikdy konflikt neměl. I trestňáky máme jasně rozdělené, řekl Bale

S Ronaldem jsem nikdy konflikt neměl. I trestňáky máme jasně rozdělené, řekl Bale © as.com - Bale s Ronaldem

6

Líbilo se

25.04. - V sobotu táhl madridskou káru za výhrou v malém městském derby proti Rayu. Na hřišti zůstal jako jediný člen obávané letky BBC a o zisku třech bodů rozhodl dvěma góly. Jeho důležitost pro tým začíná narůstat. A jeho spory s Cristianem Ronaldem neexistují. Jejich vztah je perfektní. Alespoň to tak Bale tvrdí novinářům.

Garetha Balea vyzpovídali novináři z britského listu The Times a nemohli nezabrousit na téma jeho údajného kontroverzního vztahu s hvězdou první velikosti Cristianem Ronaldem. Velšský reprezentant je ale asi zklamal, protože žádné senzační informace neřekl. Spíše naopak.

Portugalského útočníka dokonce označil za klíčovou postavu při jeho aklimatizaci po přestupu z londýnského Tottenhamu. „Uměl anglicky a tím pádem mi mohl hodně pomoct, když jsem se tady objevil poprvé. Spojuje nás také to, že jsme spolu hráli v Premier League. Vycházíme spolu velice dobře,“ řekl Bale.

Podle něj jsou všechny tyto zprávy o údajné nesnášenlivosti mezi nimi produktem novinářů. „V tisku se publikuje spoustu věcí, které vůbec nejsou. My spolu vycházíme dobře. Neměli jsme spolu jediný problém. Nikdy jsme se nehádali.“

Momentka, která mnohé vedla k tomu, že se tito dva borci příliš nemusí, proběhla v zápase, který se odehrál před více než rokem. Tehdy hrál v lednu 2015 Real doma s Espanyolem a v 72. minutě šli Bale s Ronaldem do brejku. V ten okamžik ale Velšan hrál na sebe a vystřelil aniž by nahrál lépe postaveného spoluhráče. V tu chvíli v Ronaldovy bouchly saze a jeho gesto nevole bylo více než výmluvné. „Když hraje, je to hodně vášnivý člověk. To všichni vědí. Lidé občas mohou učinit špatné rozhodnutí, ale neměli jsme spolu žádný problém,“ zopakoval Bale.

Na trávníku se nemusí přetahovat ani o zahrávání standardních situací, neboť je mají jasně rozděleny. „Pokud je trestňák na hranici šestnáctky, zahrává ty, co jsou z levé strany, já ty z pravé."

Bale rád vzpomíná i na odvolaného kouče Rafu Beníteze. „Cítil jsem se na křídle osamocený a on viděl, že na tomto postu nemohu dát to nejlepší pro tenhle klub. Benítez mi naslouchal, dal mi větší odpovědnost, po tom jsme přesně toužil. Měli jsme spolu výborný vztah. Mluvil i dobře anglicky a to vždycky pomůže. Hodně jsme spolu rozmlouvali, měli jsme spoustu společných zážitků, protože jsme oba pracovali v Anglii. Práci pod ním jsem si hodně užíval.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články