Zpět na » Primera Division » Forlán: Atlético by mělo s Torresem prodloužit smlouvu

Primera Division - Forlán: Atlético by mělo s Torresem prodloužit smlouvu

Forlán: Atlético by mělo s Torresem prodloužit smlouvu © taringa.net - Diego Forlán

0

Líbilo se

12.04. - Angažmá v Atléticu mu sedlo jako zadní část těla na pověstný hrnec. Čtyři skvělé sezóny, téměř osmdesát nastřílených branek. Triumf v Evropské lize. Uruguayec Diego Forlán byl klíčovou postavou klubu vyznávajícího červeno-bílé barvy. Aktuální dění v klubu nadále bedlivě sleduje a neváhal v předvečer důležitého odvetného čtvrtfinálového proti Barceloně okomentovat aktuální situaci.

Pod drobnohled si vzal především útočníka Fernanda Torrese, s nímž se na stadionu Vicenteho Calderóna minul. Konkrétně vyslovil názor na jeho aktuální smluvní situaci. „Je to výtečný hráč, i přesto, že nedal tolik branek, jako během svého předchozího působení v Atléticu. Ale dal některé důležité a hodně pomáhá týmu. Navíc je to odchovanec. Atlético by s ním mělo prodloužit smlouvu, "reagoval Forlán na skutečnost, že Torresovi skončí za pár týdnů hostování z AC Milán.

Právě Torres byl v prvním zápase na Camp Nou vyloučen. „To se dalo tušit, že k něčemu podobnému dojde. Dostal žlutou kartu a pak na něm byla vidět nervozita. Byl pozdě u hráčů, které měl hlídat až přišla druhá žlutá a vyloučení."

Forlán tuší, že zítřejší zápas proti úřadujícímu klubovému šampionovi starého kontinentu nebude jednoduchý. „Bude to tvrdé. Atlético si musí dávat pozor. Musí koukat na výsledek a to ho může nechat trochu rozevřené. To by mohlo Barceloně vyhovovat. Ale Atlético ví, jak se podobný druh zápasů hraje. Standardky mohou být klíčové. Myslím, že se budou cítit mnohem pohodlněji pred domácím publikem. Fanoušek pokaždé svůj tým podpoří. Ale opatrně. Hlavně aby se nenechali unést euforií a neotevřeli prostory. To by vyhovovalo Barçe."

Na otázku koho by si přál vidět křepčit po závěrečném hvizdu finálového utkání v Miláně s trofejí nad hlavou, měl jasnou odpověď: „Kéž by to bylo Atlético."

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články