Zpět na » Primera Division » Zaragoza přehrála Barcelonu

Primera Division - Zaragoza přehrála Barcelonu

0

Líbilo se

08.04. - Dnes může obhájce titulu přijít o průběžné vedení v tabulce a vinu si může přičítat samozřejmě jenom sobě. V Zaragoze předvedl spíše podprůměrný výkon a Real Zaragoza se díky zaslouženému vítězství přiblížil na dosah příčkám zaručující start v Champions League.

Hlavní protagonista a střelec jediného gólu utkání, Argentinec Diego Milito připustil, že velkou zásluhu na brance znamenající tři body pro domácí má jeho krajan D'Alessandro. Ten zacentroval zleva a Milito lehce tečoval balon do Valdesovy sítě. "Jenom jsem to lízl, ale důležité je, že se to povedlo dotknout se toho," řekl starší z bratrské dvojice Militů, kteří v dresu Zaragozy.

Byl to jeho devatenáctý gól v sezoně a v tabulce střelců se dotáhl na vedoucího Kanoutého ze Sevilly. "Mnohem důležitější, než to, že jsem dal gól, bylo to, že jsme získali tři body." Ke gólové akci poznamenal, že centr D'Alessandra byl "velmi dobrý" a s jeho přispěním se podařilo dostat míč za Valdese. Poznamenal, že Barcelona je v odvetě poháru Copa del Rey připravila o postup, něco, co se v tomto případě neopakovalo.

"Dominovali jsme od první minuty" a rovněž potvrdil, že taktika na utkání "byla tak postavená a během týdne jsme zkoušeli dvy systémy."

Trenér azulgranas Frank Rijkaard po utkání řekl, že "Výsledek byl zasloužený". V prvním poločase v rozestavení 3-4-3 se týmu nedařilo, přesto byl výsledek 0:0. Ve druhém poločase se Rijkaard vrátil k osvědčenému 4-3-3 " ale dali nám gól a nebyli jsme schopni změnit výsledek. V Zaragoze nám to moc nesvědčí, v tomto utkání jsme se ve druhé půli snažili dělat všechno možné, ale nešlo to. Nebyla to naše noc. Za to, co se stalo, může trenér," poznamenal. Po porážce než by hledal chybu v hráčích, kteří nastoupili poznamenal: "je jednodušší říci, že chyboval trenér, je to jenom jeden člověk."

Trenér Zaragozy Víctor Fernández uvedl, že Barcu jasně přehráli. "Byli jsme lepší ve všem" uvedl, s tím, že naordinoval taktiku, která dovolila otevřít celé hřiště a se kterou "překvapili soupeře". Zápas ohodnotil "jako brilantní" jak po stránce "technické, taktické i fyzické a celkově po devadesát minut to bylo nejlepší utkání sezony." Podle jeho názoru Barcelona "nám nestačila".

Přiznal, že by utkání rád viděl v televizi, protože je to mužstvo "Které je nad ostatními španělskými." Uvedl, že všechna utkání mezi jeho týmem a Barcelonou "byla vyrovnaná, oba týmy mají stejný fotbalový záměr a riskují." Nicméně dodal, že rozdíl mezi Zaragozou a Barcou "je velký, my jsme klub, který odstartoval na začátku sezony určitý projekt a věřím, že ještě porosteme."

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články