Zpět na » Primera Division » Xavi: Mahrez je dost dobrý na to, aby mohl hrát v Barçe

Primera Division - Xavi: Mahrez je dost dobrý na to, aby mohl hrát v Barçe

Xavi: Mahrez je dost dobrý na to, aby mohl hrát v Barçe © skysports.com - Riyad Mahrez

1

Líbilo se

25.03. - Riyad Mahrez dal v letošní sezóně Premier League za Leicester City 16 gólů a výraznou měrou pomáhá k senzační sezóně, kterou Foxes prožívají. Kolem alžírského reprezentanta už se rojí movití zájemci a jedním z nich je i Barcelona. Podle bývalého hráče katalánského klubu Xaviho by Mahrez v jejím dresu mohl klidně působit.

25letý Mahrez, který v rámci všech soutěží letos nastřílel 17 gólů a na dalších 11 se podílel finální přihrávkou, je jedním z lídrů Leicesteru, který překvapivě vede anglickou Premier League s pětibodovým náskokem před druhým Tottenhamem. A to do konce soutěže schází už jen sedm zápasů.

Podle mínění barcelonské legendy Xaviho, jenž nyní působí v katarském klubu Al Sadd, má Mahrez v klidu na to, aby mohl působit v kádru Barcelony, celku, který dobyl v minulém kalendářním roce pět trofejí. Nicméně přiznává, že o něm nikdy před touto sezónou neslyšel.

„Je to velmi dobrý hráč," uvedl Xavi pro Al Araby Al Jadeed. „Zničehonic mě upoutal v této sezóně. Předtím jsem o něm nikdy neslyšel. Ovšem v letošní sezóně opravdu rozkvetl."

„Udělal si jméno mezi hvězdnými hráči anglické ligy a hrál výjimečně dobře. Díky tomu, co odvedl pro svůj klub, nyní může působit v kterémkoliv velkém evropském klubu. V Barceloně? Proč ne. Může v budoucnu klidně hrát i za Barcelonu. Je talentovaný, ale není to v mým rukách," dodal ještě Xavi.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

a kde by hrál jako?

petresterka
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články