Zpět na » Primera Division » Ve Valencii to vře. Gary Neville nechtěl dráždit rozzuřené fanoušky a tak pozdržel svoji cestu k anglické reprezentaci

Primera Division - Ve Valencii to vře. Gary Neville nechtěl dráždit rozzuřené fanoušky a tak pozdržel svoji cestu k anglické reprezentaci

Ve Valencii to vře. Gary Neville nechtěl dráždit rozzuřené fanoušky a tak pozdržel svoji cestu k anglické reprezentaci © bleacherreport.com - Gary Neville

0

Líbilo se

21.03. - Pro Garyho Nevilla je první zkušenost v roli hlavního kouče opravdu otřesná. Ze 48 bodů získal ve Valencii pouhých čtrnáct, fanoušci už jsou skutečně hodně rozzlobeni a žádají jeho hlavu. Možná i proto se bývalý zadák Manchesteru United rozhodl je ještě víc neprovokovat a svoji cestu za anglickým nároďákem, kde vykonává roli Hodgsonova asistenta, raději pozdržel.

Když Gary Neville nastupoval do funkce trenéra Valencie po sesazeném Portugalci Nunovi, byli na tom Netopýři špatně a všichni se domnívali, že se mužstvo dotklo dna a může už být jenom lépe. Omyl. Krutý omyl. Neville zatím nenašel lék na neduhy věhlasného klubu, ze 16 ligových duelů dokázal vyhrát jen tři a momentálně už se hovoří o cílech pouze v souvislosti se záchranou v soutěži.

Fanoušci proto po posledním domácím zápase (prohraném) s Celtou Vigo ztratili trpělivost. Prostřednictvím transparentů a ani z úst anglického kormidelníka vůbec nešetřili. „Osle!," nebo „Gary vypadni!" byly ty slušnější, jež byly v přítmí okolí stadionu Mestalla k vidění a slyšení včera večer.

Neville měl po zápase odcestovat za anglickým reprezentačním výběrem, kde plní roli asistenta hlavního kouče Roye Hodgsona, jenž se utká nejprve v Berlíně s Německem a pak ve Wembley s Holandskem. Ale raději svůj přesun odložil až na čtvrtek.

„Právě jsme mluvil s Hodgsonem a zůstanu ve Valencii. Hráči budou úterý, středu a čtvrtek trénovat, tak tady ještě zůstanu. Myslím, že je to správné. Pro mě to ideální není, protože jsem ve Valencii podepisoval smlouvu jako asistent trenéra anglické reprezentace, ale teď mě potřebují lidi tady. To poslední co chci je, aby si někdo myslel, že jsem se pro práci dostatečně neobětoval. S Anglií nás čekají důležitá utkání, ale tady také. Mám rád tenhle klub, lidi, město a chci tu nechat úplně všechno, protože si to všichni zaslouží. Zůstanu tady až do čtvrtka, odletím odpoledne, takže zmeškám jen jednu tréninkovou jednotku."

Gary Neville si ponechal funkci reprezentačního asistenta i poté, co v prosinci podepsal půlroční kontrakt s Valencií. Ovšem tlak na bývalého zadáka United sílí každým týdnem. „Většina novinářů, kteří něco znamenají v místním tisku, se domnívá, že by měl Gary Neville odejít. Nebo by ho měl majitel Peter Lim vyhodit," uvedl Andrew Gaffney z Yahoo.

Zůstane Neville ve Valencii až do konce sezóny? Do konce soutěže ještě zbývá osm zápasů a vedení Valencie zřejmě považuje za příliš riskantní příchod dalšího trenéra, proto si asi Gary vypije kalich hořkosti až do dna. Ovšem k podpisu další smlouvy už zřejmě nedojde...Jak prozřetelné, když Luis Enrique před pár dny hovořil o tom, že by podepisoval trenérům smlouvy jen na šest měsíců.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tomasss - 22.03. Odpovědět

to nemohlo jinak ani dopadnout, snad se nikdo nediví Smajlík 3

Tomasss
heto - 22.03. Odpovědět

Nechápu proč ho tam vedení ještě drží. To chcou sestoupit? Vždyť ten Neville je na trenérském postu 0.

heto
komous - 22.03. Odpovědět

Angličan ve Španělsku, to nemůže dopadnout dobře.

komous
Panyny - 21.03. Odpovědět

Vzal si moc velký sousto na první štaci..

Panyny

Neville nemá na Valenciu. ten može trénovať tak v Severnom Írsku max

thornhill
romco - 21.03. Odpovědět

Neville spravil osudovu chybu a vedenie Vale. tiez. Nechapem aky prinos do muzstva cakali s tymto trenerom, ked oproti nemu stoja harcovnici ako Valverde, Marcelino, Emery atd.. co jednak maju skusenosti a nejaky trenersky kredit v La lige. Mancaft, ktory minuly rok skoncil 4. teraz bojuje o zachranu. To je vizitka.. a este ta hra co predvadzaju vyzera ako nejaky poje..ny FAcup.

romco

Gary vypadni z té žumpy...španělsko je odpad ..jediný co tam za něco stojí je barca a to jsou stejně katalánci..

MUFC_RedArmy
Reklama
Anketa

Vydrží Gary Neville na střídačce Valencie do konce sezóny?

Ano (6)

Ano 37,5%

Ne (10)

Ne 62,5%
Celkový počet hlasů: 16
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články