Zpět na » Primera Division » Madridský rekordman Ramos: 20 vyloučení za necelých jedenáct let

Primera Division - Madridský rekordman Ramos: 20 vyloučení za necelých jedenáct let

Madridský rekordman Ramos: 20 vyloučení za necelých jedenáct let © as.com - Sergio Ramos byl vyloučen naposledy v Las Palmas

1

Líbilo se

16.03. - Stoper Realu Madrid a kapitán týmu Sergio Ramos patří k neodmyslitelným článkům sestavy Bílého baletu. Má pádné slovo nejen na hřišti, ale také v kabině. Ovšem vedle svých nesporných kvalit má jednu menší vadu - příliš velkou náklonnost k vyloučení. Za téměř jedenáct let, co slouží Los Blancos, byl o víkendu v Las Palmas vyloučen již podvacáté.

Sergio Ramos viděl v závěru nedělního zápasu v Las Palmas druhou žlutou kartu, což znamenalo jubilejní 20. červenou v historii jeho působení v madridském klubu. Dávno už je nejvylučovanějším hráčem klubové historie a počet vyloučení druhého v pořadí této nelichotivé statistiky, Fernanda Hierra, prakticky dubluje.

Podobná čísla dělají lidem ve vedení klubu pochopitelně vrásky na čele. Vědí, že je Ramos klíčovou postavou týmu, ale letos půjde už o jeho druhou absenci kvůli disciplíně (předtím chyběl proti Levante kvůli naplnění cyklu pěti žlutých karet), vedle toho, že zmeškal 14 zápasů kvůli různým zraněním.

Direktivě se rovněž nezamlouvalo jeho chování poté, co mu sudí Borbalán ukázal červený kartónek a Ramos mu ironicky zatleskal. Rozhodčí tuto skutečnost naštěstí nezmínil v zápase, což ho uchránilo od vyššího trestu. A to vše poté, co už management naivně doufal, že si Ramos podobné extempore odpustí, když v loňské sezóně nebyl ani jednou vyloučen.

Ve španělské lize na Ramose nejvíce trpí rozhodčí Undiano Mallenco a sudí, který již pověsil píšťalku na hřebík Iturrale Gonzáles, kteří ho vyloučili třikrát. Dvakrát dostal červenou od Close Gómeze, Paradase Romera, Teixeiry Vitienese a jednu od Borbalána, Rodrígueze Santiaga, Izquierda, Ayzi Gámeze a Daudéna. V Lize mistrů s ním neměl slitování Skot Craig Thompson a Markus Merk. Příkladné chování má naproti tomu ve španělské reprezentaci. Tam za 130 zápasů nebyl vyloučen ani jednou.


(zdroj: as.com)

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tech 18 jeste prekona a bude z nej legenda.

BeckhamKakaZidane

Predpoklady k tomu ma,tak smele do toho!

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články