Zpět na » Primera Division » Hastroš Bale? Ne, děravé štulpny má schválně. Proti zraněním

Primera Division - Hastroš Bale? Ne, děravé štulpny má schválně. Proti zraněním

Hastroš Bale? Ne, děravé štulpny má schválně. Proti zraněním © sport.es - Gareth Bale v zápase s Celtou

1

Líbilo se

08.03. - Gareth Bale se vrátil po zranění do hry. Přesně po 47 dnech. Do zápasu s Celtou Vigo nastoupil jako střídající hráč a ještě stihl završit debakl hostujícího týmu poslední brankou na 7:1. Nicméně pozorným divákům neunikla jedna věc - velšský fotbalista hrál v roztrhaných štulpnách.

Pokud se něco podobného stane v zápase okresního přeboru, nikdo se asi takové skutečnosti nediví, neboť některým skromným klubům z pralesní ligy musí výstroj sloužit celé dlouhé roky. Ovšem když v děravé výstrojové součástce nastoupí hráč nejbohatšího klubu světa, vzbudí to minimálně údiv a zájem, proč tomu tak je.

Že by hráči, kteří si například dresy mění nejen po zápase, ale i v poločase, byli v takové nouzi, že by jim musely štulpny vydržet celou sezónu?

Ne ne. Pravda je úplně někde jinde. Důvodem je totiž obava z dalšího zranění. Díry ve štulpnách mají sloužit k tomu, aby uvolnily tlak na lýtkový sval, který měl Gareth Bale během svého působení u Bílého baletu zraněný již sedmkrát.

Dnes by se měl objevit Gareth Bale v základní sestavě osmifinálové odvety Ligy mistrů proti AS Řím, ale tentokrát už děravé štulpny snad nikoho nezaskočí.


Více informací pro všechny fanoušky Realu Madrid najdete na FB stránkách CZRealMadrid.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 08.03. Odpovědět

To mi prijde jak desnej kec ze by dve diry ve stulpnach mely pomoct proti zraneni

Cornero

Vnímám to podobně, ale kdo ví, třeba to 5% opravdu pomůže, nezatěžovat ten sval. Každopádně já být po jeho zranění, tak stejně vyběhnu v normálních štulpnách, né roztrhaných Smajlík 2

Bolomsson85

toto udělat já v kraji, tak další sada dresu půjde na můj učet Smajlík 2

Thiago_A
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články