Zpět na » Primera Division » Odstoupí Pérez z prezidentského křesla? Přesně před 10 lety tak za podobných okolností učinil

Primera Division - Odstoupí Pérez z prezidentského křesla? Přesně před 10 lety tak za podobných okolností učinil

Odstoupí Pérez z prezidentského křesla? Přesně před 10 lety tak za podobných okolností učinil © sportsjuggle.com - Florentino Pérez

0

Líbilo se

29.02. - Osud bývá občas vrtošivý. V sobotu, kdy Atlético dobylo San Bernabéu, uběhlo přesně deset let od chvíle, kdy Florentino Pérez odstoupil z funkce prezidenta Realu Madrid. A situace se hodně podobala té, v níž se momentálně Bílý balet nachází. Na Barcelonu tehdy ztrácel deset bodů.

Atlético vyhrálo v sobotu v „derbi madrileňo" 1:0. Třetí výhra v řadě. Něco naprosto nevídaného, protože Atlético čekalo na výhru na San Bernabéu dlouhých 13 let. Jen na výhru. Natož na tři. Po této prohře zůstal Real s 54 body o celý tucet za vedoucí Barcelonou.

Fanoušci po skončení duelu vyjádřili svoji nespokojenost pokřiky proti osazenstvu čestné lóže, konkrétně proti nejvyššímu představiteli klubu Florentinu Pérezovi. Nespokojenost, která měla konkrétní jméno - demise.

Podobně nekomfortní situaci už 68letý podnikatel zažil před lety. V sobotu tomu bylo deset roků co po porážce na Mallorce 1:2 usoudil, že už je situace nesnesitelná a opustil bájný projekt tehdejších Galácticos. V ten moment měl třetí Real 48 bodů, o deset méně než vedoucí Barca. A nejen výsledky, ale také atmosféra na Bernabéu se začíná podobat té, která vládla onehdy.

Také co se týče počtu získaných trofejí, jsou čísla obou prezidentských období podobná. V první vyhrál tři trofeje z 18 možných poté, co utratil 422 milionů eur za posily. Podruhé nastoupil do funkce před sezónou 2009-10 a vybojoval čtyři trofeje z 18. Investice je ale nyní téměř dvojnásobná...

Ačkoliv by Florentino Pérez odolal tlaku zvenčí, je velmi pravděpodobné, že v létě čeká klub radikální řez. Půjdou někteří hráč a jak se zdá, také prezident.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pro Real by jeho odchod byl vysvobozením, pro Barcu však nikoli, protože by se z Realem zase muselo počítatSmajlík 1

Bolomsson85

Peréz Zidane a Ronaldo ven..pak se můžou o něco snažit..do té doby to bude furt stejnej humus Smajlík 7

MUFC_RedArmy
COKO - 29.02. Odpovědět

Ti co se podílejí na volbě prezidenta musí být asi dost naivní, když si mysleli, že Perez splní všechny své sliby a neohlíželi se za tím, co bylo naposled pod ním. Od začátku co tam začal tahat Ronalda, Kaká a další jsem si myslel, že to dopadne jako před lety. Ten pán nerozumí fotbalu. Bez něj a těch přeceňovaných hvězd bude Real daleko silnější.

COKO

Tak zrovna Ronaldo očekávání naplnil...Jinak souhlasím... Smajlík 7

Devil1878
- 29.02. Odpovědět

Ronaldo nenaplnil očekávání? To snad nemyslíš vážně, ne? To, že tuto sezónu hraje pod svou úrovní, neznamená, že by nenaplnil očekávání. 247 branek v 226 zápasech se ti zdá málo? Já osobně jsem nečekal, že tolik branek dá, když přestupoval v roce 2009 z United. V současné době by jeho odchod Realu prospěl, ale docela by mě zajímalo, jak by na tom byl Real v posledních letech bez něj.

COKO - 29.02. Odpovědět

Já píšu někde, že Ronaldo nenaplnil očekávání? Chlapci, čtěte pořádně prosím. Nic takového jsem nepsal.

COKO

Píšeš o přeceňovaných hvězdách o tom jak od začátku tahá Ronalda a Kaká..takže asi proto jsme reagovali na Ronalda..

Devil1878
Taibi - 01.03. Odpovědět

vyjmenoval jsi ronalda a kaká. pak napíšeš "bez těch přecenovaných hvězd", takže to všichni pochopili dobře

Taibi
COKO - 01.03. Odpovědět

Dobře, asi jsem to špatně vyjádřil. Tehdy Perez taky přivedl samé hvězdy, které mu ke slávě nestačily. Tady ani Ronaldo, ani Kaká, asi dvě největší hvězdy které přivedl. Ano Ronaldo tam šoupl přes 200 branek a co z toho má Real? Přeceňovanými hvězdami jsem myslel Balea, Jamese, Danila atd.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články