Zpět na » Primera Division » Zizou: Takhle se proti druhému týmu tabulky nehraje

Primera Division - Zizou: Takhle se proti druhému týmu tabulky nehraje

Zizou: Takhle se proti druhému týmu tabulky nehraje © as.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

28.02. - Madridské derby přiválo další rozpaky do řad Realu. Bílý balet prohrál s Atléticem 0:1 a trenér Zidane, pro nějž to byla úplně první porážka ve funkci, nebyl příliš spokojený s výkonem svých svěřenců. Očekával od nich mnohem víc.

„Nejsem se zápasem spokojen, s tím, jak jsme ho odehráli. Nebyli jsme připravení, jak jsme se domnívali, že jsme," řekl po zápase Zidane. „V zápasech tohoto typu musíte udělat víc. Víc běhat, chodit víc do soubojů. Pokud tohle neděláte proti celku, který je druhý v tabulce, pak to dopadne jako dnes."

Podle Zidaneho ale není problém jenom v nedostatečné fyzické kondici. „Podle mě problém není jen ve fyzičce. Trénovali jsme nejvíc, jak to šlo, dělali jsme všechno...Dnešní zápas byl i o psychice. Nejen o fyzičce. Atlético hrálo ve středu utkání Ligy mistrů a podívejte se, jaký zápas odehráli. Chybělo nám ode všeho trochu."

Jaká byla pozápasová reakce francouzského kouče v kabině? „Hráčům jsem řekl, že musíme jít dál. Nemohu být spokojený, oni také ne, ale nesmíme sklonit hlavu."

Zizou byl sice před utkáním nadšený, že do sestavy může zařadit útočníka Karima Benzemu, nicméně ten vydržel na place jen poločas. „Střídal jsem ho protože měl problémy. Opět se mu ozvaly bolesti. Nechtěl jsem zbytečně riskovat. Pro nás to v tu chvíli bylo jasné, vystřídat ho."


Více informací pro všechny fanoušky Realu Madrid najdete na FB stránkách CZRealMadrid.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články