Zpět na » Primera Division » Aubameyang slíbil svému dědovi, že jednou bude hrát za Real Madrid

Primera Division - Aubameyang slíbil svému dědovi, že jednou bude hrát za Real Madrid

Aubameyang slíbil svému dědovi, že jednou bude hrát za Real Madrid © twitter.com - Pierre-Emerick Aubameyang

0

Líbilo se

21.02. - Pierre-Emerick Aubameyang válí v dresu dortmundské Borussie a velký zájem o jeho služby je především z anglické Premier League. Pokud ale bude chtít reprezentant Gabonu dodržet slovo, bude muset pracovat na přestupu do Realu Madrid. Svému dědovi totiž před smrtí slíbil, že za tento klub jednou hrát bude.

„Před smrtí, v roce 2014, jsem dědovi slíbil, že jednoho dne budu hrát za Real Madrid," prohlásil 26letý fotbalista, který se sice narodil ve francouzském Lavalu, ovšem na reprezentačním poli hájí barvy Gabonu. „Děda pocházel z Ávily, to je kousek od Madridu. Řekl jsem mu, že to je něco hrozně obtížné dosáhnout, ale že to budu mít neustále na paměti."

Aubameyang má mezi vzory jednoho hráče, který sklízel ovace právě v dresu blancos. „Slavím góly stejnými salty, jaká dělal Hugo Sánchez. Je to na jeho počest. Viděl jsem na internetu hodně videí a sleduji ho od dětství."

Útočník Dortmundu rozhodně neskrývá svoji touhu jednoho dne ve Španělsku hrát. „Přestoupit do Realu, ale i jiného španělského klubu, by byl krásný dárek pro moji maminku Margaritu, která ze Španělska pochází."

Pierre-Emerick je hvězdou letošního ročníku Bundesligy, kde si velice rychle zvykl na novou roli ryzího útočníka. V letošní sezóně ve 32 oficiálních zápasech nastřílel 30 branek. „Strávil jsem hodiny tréninku před brankou, abych zlepšil střelu oběma nohama."

Dostat ho z Dortmundu ale nebude jednoduché. Sportovní ředitel klubu Michael Zorc už několikrát odmítl nabídky na prodej a s klubem ho pojí kontrakt do roku 2020.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kochito - 22.02. Odpovědět

Dobrý slib Smajlík 18

kochito

Toho Borussia bohuzel tezko udrzi.Pocitam ze v lete pujde.Zajemcu je habadej. Smajlík 19

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články