Zpět na » Primera Division » Enrique: Tentokrát jsme byli mnohem efektivnější než obvykle

Primera Division - Enrique: Tentokrát jsme byli mnohem efektivnější než obvykle

Enrique: Tentokrát jsme byli mnohem efektivnější než obvykle © sport.es - Luis Enrique

0

Líbilo se

21.02. - Barcelona včera ukořistila tři body v Las Palmas. Ani tentokrát neodehrála úplně ideální utkání a za tři body vděčí spíše vyšší produktivitě svých útočníků, byť Luis Suárez další dobré šance zahodil. Přiznal to i trenér Luis Enrique: „Byli jsme tentokrát mnohem efektivnější než obvykle."

„Určitě jsme neodehráli zápas v nízkém tempu. Možná jsme se v určitých okamžicích víc trápili při přechodech do útoku vzhledem k malé rychlosti s níž jsme šli do útoku. Ale určitě jsme nehráli v nízkém tempu, spíše naopak. Zápas se hrál neustále nahoru - dolů. Poslední minuty vypadaly jak vypadaly zejména spíš díky náporu domácích, kteří se snažili vyrovnat, než kvůli našim chybám. Měli jsme dost šancí rozhodnout zápas dříve, " uvedl Luis Enrique.

„Myslím, že jsme odehráli efektivnější utkání než bývá obvyklé. Hraje se každé tři dny, není to jednoduché a my musíme zůstat nadále konkurenceschopní a soutěživí. Můžeme být více či méně úspěšní v koncovce, mít větší či menší kontrolu zápasu. Ale s tím, co jsem viděl, jsem spokojený. Pochopitelně je nadále co zlepšovat," okomentoval průběh zápasu.

Luis Enrique se pak ještě vyjádřil ke dvěma záležitostem, které zajímaly novináře. Tou první byl dotaz na útočnou linii Messi - Suárez - Neymar, respektive jejich minimální odpočinek. „Nemusím vysvětlovat svá rozhodnutí. Mohou se zamlouvat a také nemusí. Ale jsou prostě taková a tím to hasne..."

Další věcí bylo střídání Ardy Turana již po prvním poločase. „Sáhl jsem k němu protože měl žlutou kartu a často se vrhá při odebírání míče soupeřům pod nohy a nechtěl jsem riskovat, že bude vyloučen."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články