Zpět na » Primera Division » Marquinhos: Moc mě těší, že se o mě zajímá Barça

Primera Division - Marquinhos: Moc mě těší, že se o mě zajímá Barça

Marquinhos: Moc mě těší, že se o mě zajímá Barça © caughtoffside.com - Marquinhos

1

Líbilo se

20.02. - Obránce Paris St. Germain, Brazilec Marquinhos je spojován s letním přestupem do Barcelony. A jak se zdá, sympatie jsou vzájemné. 21letému fotbalistovi velmi lichotí zájem nejlepšího klubu světa a případnému přestupu nechal otevřené dveře.

Marquinhos byl středem zájmu Barcelony už v minulosti. V létě roku 2014 za jeho služby nabízela bohatým šejkům údajně až 40 milionů eur. Ovšem ti nadějného fotbalistu uvolnit nehodlali a dali Barçe vale. Katalánci nakonec do svého týmu přivedli Mathieua a Vermaelena.

Jenže Marquinhos v konkurenci krajanů Thiaga Silvy a Davida Luize nemůže najít permanentní vytížení a rád by po skončení sezóny změnil prostředí. Přestup do Barcelony by sice nebyl zárukou místenky v základní sestavě, nicméně
angažmá na Camp Nou je velice lákavé a je dost dobře možné, že na něj v létě dojde. Barça totiž přes nákupy zmíněných fotbalistů není úplně spokojena s obsazením stoperského postu a nadále nejčastěji spoléhá na osvědčenou dvojici stoperů Piqué - Mascherano.

„Teď chci dohrát sezónu, pracuji na tom, abych si zahrál co největší počet minut. Po skončení sezóny uvidíme, co se stane, jaké budou nabídky, bude třeba si vybrat. Barça je skvělý tým, který vyhrál Ligu mistrů a jsem tudíž velmi potěšen, když vidím jejich zájem," uvedl brazilský zadák v rozhovoru pro Globoesporte.

„Jejich zájem je důkazem toho, že svoji práci dělám dobře. Teď musím odvádět dobrou práci pro PSG a později se uvidí, co se stane po skončení sezóny."

Marquinhos, který je v Paříži pod smlouvu do roku 2019, má podle serveru Transfermarkt aktuální hodnotu na trhu 30 milionů eur, což je částka, která se blíží přestupové sumě, jíž PSG zaplatil AS Roma v červenci 2013.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, donbalon.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články