Zpět na » Primera Division » Osasuna téměř v semifinále

Primera Division - Osasuna téměř v semifinále

0

05.04. - Tři utkání, tři výhry. To je parádní bilance španělských zástupců v poháru UEFA. Osasuna vybrakoval zkoprnělou Bay Arenu, vítězství Sevilly a Espanyolu už mají trošku jiný nádech a oba se v odvetě ještě hodně nadřou, aby postoupili do semifinále.

Osasuna již v první minutě otevřela skore utkání a to udalo ráz celému zápasu. Po výhře 3:0 je již prakticky v semifinále. Sevilla od druhé minuty prohrávala díky gólu Keana, pak však díky penaltě po faulu na Adriana vyrovnal bez problému aktuální "Pichichi" Kanouté a ještě před poločasem hlavou otočil Rus Keržakov. Benfica přišla během pár minut o hodně nadějné vedení 3:0 a do odvety půjde s obavami.

Bayer Leverkusen - Osasuna Pamplona 0:3 (0:1)

Góly: 1.Cuelar, 71.D.López, 73.Webó

BAYER LEVERKUSEN: Adler; Gonzalo Castro (Athirson, min. 69), Juan, Haggui, Rolfes; Babic, Schneider, Barnetta, Barbarez; Kiessling (Freier, min. 46), Voronin.

OSASUNA: Ricardo; Izquierdo, Cruchaga, Cuéllar, Corrales; David López, Raúl García (Muñoz, min. 82), Erice, Juanfran (Valdo, min. 67); Milosevic, Soldado (Webó, min. 72).

Sevilla FC - Tottenham 2:1 (2:1)

Góly: 19.Kanouté z penalty, 35.Keržakov - 2.Robbie Keane

Sevilla: Palop - Alves, Navarro, Escudé, David (70.Dragutinovič) - Navas, Pulsen, Renato (61.Martí), Adriano - Kanouté, Keržakov

Tottenham: Robinson - Stalteri, Dawson, Chimbonda, Young-Pyo - Lennon (78.Malbranque), Jenas, Zokora, Tainio (83.Ghaly) - Berbatov, Keane