Zpět na » Primera Division » Zidane zatrhl přestup Isca do Arsenalu

Primera Division - Zidane zatrhl přestup Isca do Arsenalu

Zidane zatrhl přestup Isca do Arsenalu © express.co.uk - Isco

0

Líbilo se

06.02. - Za to, že se Isco nestal hráčem londýnského Arsenalu může trenér Realu Madrid Zinedine Zidane. Aspoň to tvrdí britský deník The Sun, který dokonce hovoří o tom, že oba kluby už byly víceméně dohodnuty na přestupu v hodnotě 45 milionů eur. Jenže francouzský kouč prodej zablokoval, neboť se domníval, že zbývá málo času na to, aby madridský klub sehnal odpovídající náhradu.

Přestože se nakonec transfer neuskutečnil, vedení Realu oznámilo, že se k jednáním vrátí v létě. Bílý balet slíbil Arsenalu, že bude mít na Isca přednostní právo - pokud někdo předloží nabídku vyšší než 45 milionů eur, dostane londýnský klub možnost tuto nabídku dorovnat.

Nicméně Isco není příliš ochotný měnit v létě prostředí, zejména poté, co od mužstva odešel Rafa Benítez, s nímž měl několik kontroverzních okamžiků a momentálně si pod Zidanem užívá poměrně slušně důvěry.

Podle deníku The Sun se chystá Arsene Wenger v létě masivně utrácet. K dispozici bude mít 260 milionů eur a k tomu je třeba ještě připočítat finanční injekci z televizních práv. Od nové sezóny 2016-17 totiž vstupuje v platnost nová smlouva na televizní práva, díky níž Arsenal získá 105 - 130 milionů eur.


Více informací pro všechny fanoušky Realu Madrid najdete na FB stránkách CZRealMadrid

Kam dál?

Jan Preisler / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články