Zpět na » Primera Division » Enrique: Když nevyhrajeme 4:0, tak si hned lidé myslí, že hrajeme špatně

Primera Division - Enrique: Když nevyhrajeme 4:0, tak si hned lidé myslí, že hrajeme špatně

Enrique: Když nevyhrajeme 4:0, tak si hned lidé myslí, že hrajeme špatně © sport.es - Luis Enrique

1

Líbilo se

31.01. - Velký krok směrem k ligovému titulu udělala včera Barcelona. Jinak to nazvat nejde, když vedoucí celek tabulky porazí druhý v pořadí, a odpoutá se od něj na rozdíl tří bodů. Mnozí fanoušci ovšem byli výkonem týmu proti soupeři, který dohrával v devíti, mírně v rozpacích.

Samotný trenér Luis Enrique uznal, že jeho svěřenci v určitých fázích zápasu nebyli úplně na výši. „Do zápasu jsme vstoupili trochu rozpačitě. Kupili jsme na sebe chyby. Poté jsme se probrali a do konce poločasu jsme Atlético zavřeli na jeho polovině, včetně dvou branek. Do druhé půle jsem hráčům řekl, že musíme jít do útoku, ovšem na hřišti bylo k vidění něco jiného. Nedokázali jsme dát rozhodující branku, byť jsme hráli s výhodou dvou hráčů. Samozřejmě jsme nebyli úplně dokonalí."

Nicméně na druhou stranu také dodal: „Pokud nevyhrajeme 4:0, tak to hned vypadá, že jsme odehráli špatný zápas a tak to rozhodně nebylo."

Těsně před koncem prvního poločasu byl za ošklivý zákrok na koleno Lionela Messiho, na němž nechal obtisknuté kolíky svých kopaček, vyloučen levý obránce Atlética Filipe Luis. „Když jsem to viděl, úplně jsem se zhrozil. Už jsem myslel na nejhorší. Pokud se podíváte na moji reakci na hřišti, tak ta hovoří za vše."

V průběhu tiskové konference Luisi Enriquemu začaly odcházet hlasivky a tak oznámil, že jeho odpovědi budou hodně stručné. Na otázku na Luise Suáreze, který dal gól a s 19 trefami vévodí tabulce střelců španělské ligy, proto stroze odvětil: „V Liverpoolu byl dobrý a my ho ještě vylepšili."

Trenér Barcelony nechtěl ani slyšet o tom, že by po dnešní výhře bylo o držiteli titulu rozhodnuto. „Je před námi ještě mnoho zápasů."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články