Zpět na » Primera Division » Podle trenéra Enriqueho je obtížné odehrát tak špatný poločas

Primera Division - Podle trenéra Enriqueho je obtížné odehrát tak špatný poločas

Podle trenéra Enriqueho je obtížné odehrát tak špatný poločas © sport.es - Trenér Barcelony Luis Enrique

0

Líbilo se

24.01. - Barcelona si včera odpoledne vytrpěla výhru v Málaze 2:1. Trenér azulgranas Luis Enrique byl na jednu stranu hodně rozlícený z toho, jak špatně jeho svěřenci hráli v prvním poločase utkání v Málaze, ovšem na druhou stranu velmi šťastný za to, že se podařilo získat tři cenné body.

První poločas Barceloně vůbec nevyšel a Enrique nehledal žádné výmluvy. „Je obtížné, abychom odehráli tak špatný první poločas, s mnoha nepřesnostmi. Je neuvěřitelné, že po tak rychlém gólu se tolik změní utkání. Stěží si vzpomenu na horší poločas," řekl po zápase Luis Enrique.

„Kdybych věděl, proč k těmto situacím dochází, změnil bych je. Byl to den, kdy chybovali všichni. Ve druhé půli už šel výkon nahoru, zlepšili jsme se. Ale přes to všechno jsme se pořád nezbavili nepřesností. Proti Málaze se nám hraje špatně, ale já si z tohoto zápasu vezmu druhou půli, v níž jsme se zlepšili, byť jsme dále chybovali. Pozitivní je, že jsme dokázali vyhrát, přestože jsme nehráli dobře."

Není pochyb o tom, že Luis Enrique v poločase na hráče v kabině kulantně řečeno zvýšil hlas. Jaké pokyny hráčům dával ale nechtěl před žurnalisty ventilovat. „Co jsem řekl v poločase? Nevzpomínám si. Teď budou moje proslovy veřejné?" Pak ale přešel do klidnějšího tónu a dodal: „Hráči moc dobře vědí, co mají dělat."

„Vermaelena jsme střídali protože už měl žlutou kartu a chtěli jsme hrát s tříčlennou obranou. Chtěli jsme být víc koncentrovaní a odpustit si nepřesnosti. Ale celkově jsme s tím nadále měli problémy."

Pochopitelně spokojený byl po zápase Munir El Haddadi, který stejně jako ve středu v Bilbau, i tentokrát svým gólem otevřel cestu za vítězstvím. „Čekal jsme a přišel můj okamžik. Teď musím dál tvrdě makat," připomenul svoji nepříliš uspokojivou situaci za elitní útočnou letkou MSN.

Také Andrés Iniesta neměl problém přiznat, že mužstvo hrálo v prvním poločase špatně. „V první půli jsme na tom nebyli dobře. Popravdě řečeno si myslím, že výsledek 1:1 byl vzhledem k tomu, co předvedla Málaga, nezasloužený. Ve druhém poločase už byla k vidění solidní Barca. Normální Barca."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články