Zpět na » Primera Division » Mascherano dostal roční trest za daňové podvody. Sedět ale zřejmě nepůjde

Primera Division - Mascherano dostal roční trest za daňové podvody. Sedět ale zřejmě nepůjde

Mascherano dostal roční trest za daňové podvody. Sedět ale zřejmě nepůjde © barcablaugranes.com - Javier Mascherano

0

Líbilo se

22.01. - Argentinský záložník Javier Mascherano byl u barcelonského soudu odsouzen k ročnímu trestu odnětí svobody za dva případy podvodného jednání při placení daní v roce 2011 a 2012. Fotbalista Barcelony navíc bude muset zaplatit pokutu ve výši 815.000 eur. S největší pravděpodobností ale do vězení nepůjde.

Během předešlých soudních stání Mascherano uznal vinu v obou případech. Celková škoda činila 1,5 milionů eur a argentinský reprezentant už ji měl celou uhradit. Právní zástupce hráče David Aineto nicméně požádal o zrušení trestu ročního vězení, který by měl být nahrazen další pokutou, tentokrát ve výši 21.000 eur.

Obžaloba se v průběhu líčení vyjádřila v tomto směru kladně a počítá se s tím, že by měl být v příštích dnech vydán nový rozsudek.

V aktuálním kádru azulgranas je hned několik fotbalistů, kteří mají otevřená soudní jednání pro rozličné kauzy s Finančním úřadem. Mezi nejznámější určitě patří Messi a Neymar.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
AONN - 23.01. Odpovědět

Proč to neudělat zase, že?

AONN

milionári do chládku nechodia Smajlík 4

thornhill
Cornero - 22.01. Odpovědět

aneb: za penize si ve Spanelsku koupis i beztrestnost..a za 21 tisic eur je to relativne levna zalezitost kor pro nekoho kdo takovy penize vydela za den. Reknete mi co tyhle lidi nuti dodrzovat zakony kdyz ne vidina strachu ze pujdou sedet?

Cornero

LOL zavřít a všechny , hlavně Messiho !!! Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články