Zpět na » Primera Division » Messi: Nikdy nebudu hrát za jiný evropský klub

Primera Division - Messi: Nikdy nebudu hrát za jiný evropský klub

Messi: Nikdy nebudu hrát za jiný evropský klub © as.com - Messi se Zlatým míčem

0

Líbilo se

21.01. - Útočník Barcelony Lionel Messi pohovořil v časopisu France Football o své fotbalové budoucnosti a prozradil, že nikdy nebude hrát za jiný klub na starém kontinentu, nicméně nevyloučil možnost ukončení kariéry v rodné Argentině.

„Nikdy nebudu hrát za jiný evropský klub, ale je možné, že ukončím svoji fotbalovou dráhu v Argentině. Byl bych moc rád, kdyby to tak dopadlo. Ve fotbale se může stát cokoliv, ale mojí velkou touhou je zůstat v Barceloně," uvedl pro prestižní magazín argentinský fotbalista.

France Football je společně s Mezinárodní fotbalovou federací pořadatelem ankety Zlatý míč, který před několika dny získal Lionel Messi již popáté. Podle mínění Argentince se brzy stane vítězem této trofeje jeho spoluhráč z útoku azulgranas Neymar. „Neymar bude příštím vítězem díky své technice, rychlosti a schopnostem v soubojích jeden na jednoho."

Messi ještě potvrdil perfektní vztahy, které má s dalšími členy útočné řady MSN. „Pokud nejsou vztahy v kabině dobré, nikdy nic nevyhrajete. Náš dobrý vztah s Neymarem a Suárezem je něco přirozeného. I díky tomu se na trávníku najdeme i se zavřenýma očima."

K výsledkům ankety Zlatý míč Messi ještě dodal: „Poslední dva Zlaté míče, které vyhrál Cristiano Ronaldo, byly naprosto zasloužené. Proto jsem šťastný, že se mi ho letos podařilo získat znovu. Pokud získám ještě jeden, bude to perfektní, pokud ne, vadit to nebude. Nejsem posedlý touto trofejí. Přesně naopak. Spíše mě lákají kolektivní úspěchy."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články