Zpět na » Primera Division » Barca má souhlas Denise Suáreze a Nolita. Teď se ještě musí dohodnout s kluby

Primera Division - Barca má souhlas Denise Suáreze a Nolita. Teď se ještě musí dohodnout s kluby

Barca má souhlas Denise Suáreze a Nolita. Teď se ještě musí dohodnout s kluby © sport.es - Nové barcelonské posily?

0

Líbilo se

16.01. - Přestupy dvou nových hráčů do kádru Barcelony jsou na spadnutí. Jak Denis Suárez tak Nolito kývli na nabídku azulgranas a nyní je na managementu katalánského klubu, aby přesvědčilo i kluby, v nichž potencionální posily hrají - Villarreal a Celtu Vigo.

Situace se mění každým okamžikem. Tak by se dala stručně charakterizovat jednání o nových posilách, které by měly do konce ledna přistát na barcelonském letišti El Prat. Jak u Nolita, tak i u Denise Suáreze (shodou okolností obou bývalých hráčů Barcy) nejprve vládl bezbřehý optimismus, který ovšem brzy vystřídal prudký obrat nálady, neboť se transfery jevily jako neschůdné.

Nicméně zprávy posledních dnů již mají opět velmi optimistický nádech. Barcelonský deník Sport už o přestupech obou hráčů hovoří jako o téměř hotové věci. „Přestup Nolita se jeví přeci jen o trochu nadějněji, protože Celta se jen snaží najít způsob, jak si v červnu pojistit 18 milionů eur výkupní klauzule hráče, zatímco Villarreal se víc zdráhá, protože v tuto chvíli nemůže najít za Denise ideální náhradu,“ uvádí deník.

„Jednání o Nolitovi jsou mnohem pokročilejší. Přestože je Celta v posledních hodinách trochu přibrzdila. Kluby se domluvily na hostování, s opcí na přestup, kterou bude Barcelona v červnu prakticky nucena zaplatit. Právnická formule je komplikovaná, nicméně proveditelná, ačkoliv Celta v tuto chvíli žádá určitou protihodnotu, aby se v lednu mohla posílit. Ovšem Barcelona nyní peníze investovat nemůže. Katalánci nabízeli Celtě Sandra, aby nemuseli platit, ale Celta tuto volbu zamítla,“ tvrdí novinář Miguel Sanz ze zmíněného deníku.

„V případě Denise Suáreze je scénář trochu odlišný. Villarreal by v létě inkasoval 3,2 milionů eur (jak je uvedeno ve smlouvě) a navíc by ještě obdržel jako protihodnotu dva výkonnostní bonusy, které nebude obtížné splnit. Vedení Villarrealu chápe, že nemůže Denisovi zaklapnout dveře k možná životnímu kroku, ale musí za něj najít zaručenou náhradu a to se zatím nedaří. Přesto všechno v Barce věří, že se vše vyřeší příští týden.“

Barcelona má pro Nolita připravenu smlouvu do roku 2019, pro Denise Suáreze ještě o rok delší.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Chronic - 16.01. Odpovědět

Barcelona nemuze momentalne investovat penize, docela k smichu ze klub jako Barca ma horsi financni silu jak polovina klubu z PL a kdo vi kolik je zadluzena. Doufam ze jednou dojde na kluby jako Real a dalsi co dluzi sileny castky a stejne vsude machrujou a porad rozhazujou

Chronic
- 16.01. Odpovědět

První si zjisti info, a pak něco piš. My nemáme žádné omezení. Prostě klub nechce v zimě investovat obrovský prachy na posily. Proč? Je to zbytečnost. Hrozně si protiřečíš. Píšeš, jak kluby jako Real a Barcelona rozhazují, a přitom kritizuješ, že si nemůžeme koupit nějakou velkou posilu kvůli finanční stránce. Nehledě na to, že se náš dluh více daří redukovat. Měl by ses starat o Arsenal. Smajlík 5

romco - 16.01. Odpovědět

Ten Dennis Suarez je fakt skvely hrac, cudujem sa, ze sa vtedy Sevilla nebuchla po vacku a nevykupila ho. Je lepsi ako Rafinha. On a Halilovic po odchode Iniestu budu buducnostou Barcelony a pritom tolko bolo reci, ze co bude az odide barcelone zaloha do dochodku..

romco
- 16.01. Odpovědět

Je to tak. Sevilla ho nejenže neodkoupila, ale také ho Emery moc nestavěl. Nehledě na to, že Denis měl být v Seville na hostování do konce této sezóny. Nepochopitelný tah.

- 16.01. Odpovědět

Bylo by to výborné. V létě bychom už nemuseli ani nikoho přivádět. Maximálně si hledat nějakou náhradu za Adriana, který podle všeho odejde. Ale Mathieu by ještě tu jednu sezónu u nás ukopat. Uvidí se. Každopádně pokud přijde Denis, tak naše záloha bude hodně nadupaná. Iniesta, Roberto, Rakitić, Arda, Aleix Vidal, Denis Suárez, Sergio, Masdcherano, pak Rafinha a Halilović. To je neskutečně silná kombinace.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články