Zpět na » Primera Division » Ancelotti nechápal rozhodnutí Péreze odvolat Beníteze

Primera Division - Ancelotti nechápal rozhodnutí Péreze odvolat Beníteze

Ancelotti nechápal rozhodnutí Péreze odvolat Beníteze © marca.com - Carlo Ancelotti

1

Líbilo se

11.01. - Také Carlo Ancelotti, jenž vedl Real Madrid ještě v minulé sezóně, chtěl vyslovit svůj osobní názor k odvolání svého nástupce Rafy Beníteze. A překvapivě se postavil na jeho stranu a kritikou naopal nešetřil na adresu prezidenta Bílého baletu.

„Zprávy ze Španělska během vánoc nebyly dobré. Jak dobře víte, s madridským klubem hodně soucítím. Mám tam mnoho přátel a když jsou nějaké problémy, jsem také naštvaný. Po tolika zápasech letošní sezony je Real pořád ve hře o domácí titul a může ho získat i v Lize mistrů, ale prezident Florentino Pérez se rozhodl vyhodit Beníteze. Vím, že práce trenéra je vždy závislá na výsledcích. Rovněž vím, že je naše práce doprovázena kontroverzí, ovšem tentokrát toto rozhodnutí opravdu nedokážu pochopit. Real má za sebou jen půlku sezony," uvedl italský trenér.

„Zidane je pátým trenérem Realu od roku 2009. Ale je vždycky vina na straně trenéra? Ať si závěry každý udělá sám. Vážím si svého přítele Zidaneho, sdíleli jsme skvělé okamžiky na lavičce, společně jsme získali La Décimu, takže je součástí mužstva. Čas nám dá odpověď, ale určitě má dostatečné schopnosti vést Real. Upřímně mu přeji všechno nejlepší."

Ve sloupku na čínském serveru Sina Sports se dále pokusil vybrat nejlepší a nejhorší týmy sezony. „V polovině sezony dělají dobře svoji práci Bayern a Barcelona, ale jestli si některý celek zaslouží pochvalu, pak je to Leicester City, kde trénuje můj kolega Ranieri. Jsem za ně šťastný, nevíme, jak po skončení sezony dopadnou. Ale určitě si zaslouží vyzdvihnout."

„Nejhorší výkony předvádí Chelsea. Coby úřadující anglický šampión rozhodně nepodává odpovídají výkony. Zdá se ale, že se pomalu vrací tam, kde mají být. Výsledky se zlepšují. Věřím, že se mému kolegovi Hiddinkovi povede dobře. "

Více informací pro všechny fanoušky Realu Madrid najdete na FB stránkách CZRealMadrid

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články