Zpět na » Primera Division » Zidane momentálně myslí jen na práci u béčka Realu

Primera Division - Zidane momentálně myslí jen na práci u béčka Realu

Zidane momentálně myslí jen na práci u béčka Realu © as.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

20.12. - Rýsuje se jako eventuální ideální nástupce kritizovaného kouče Beníteze u prvního týmu. Nicméně Zinedine Zidane se nechce nechat ovlivnit náznaky ze stránek novin a chce se soustředit na jediné - práci u rezervního týmu Realu, jenž by rád dovedl k vytouženému postupu do druhé ligy.

Prohra ve Villarrealu opět otevřela staré téma, které se pomalu zacelovalo po fiasku v El Clásicu. Křeslo trenéra Realu Madrid Rafaela Beníteze se začalo znovu povážlivě chvět a na to reagovala média vymýšlením zaručených alternativ, jež by mohly někdejšího kouče Liverpoolu, valencie, Chelsea či Neapoli na San Bernabéu nahradit.

Mezi nejtutovější varianty pak patřila někdejší hvězda Realu z dob nedávno minulých a momentální trenér B týmu Zinedine Zidane. Francouzský kouč ale veškeré linky, které by mohly směřovat na lavičku prvního týmu, vytrvale a tvrdošíjně odmítá.

„Teď trénuji madridské béčko a chci se soustředit jen na tohle. První mužstvo trénuje trenér, který dělá svoji práci a já jsem v Castille. Jediné, co mohu říct, je to, že Real Madrid odvádí dobrou práci pod svým trenérem. Když se prohraje zápas nebo dva, všichni kritizují. Jsme na to zvyklí. Jak už jsem uvedl, myslím pouze na Castillu a tak to bude až do konce sezóny,“ snažil se být taktní ke svému kolegovi Zidane.

Francouzský trenér řekl, že ho nic z toho, co se probíralo během tohoto týdne, nijak zásadně neovlivnilo. „Prozatím jsem připraven trénovat béčko. Byl to úplně běžný týden. Společně s hráči jsme to prožívali zcela normálně. Sice sleduji noviny, co se v nich píše, ale příliš mě to nezajímá. Důležité je pro mě to, co dělám každý den a co dělají v Realu. Mojí povinností je práce s týmem.“

„Beníteze plně podporuji. Smůla je v tom, že pokud tento tým prohraje jeden zápas, může se stát úplně všechno,“ dodal ještě Zidane, který v předminulé sezóně působil u prvního týmu v roli asistenta Carla Ancelottiho. Od loňské sezóny trénuje Real Madrid Castillu, nicméně splnit cíl a postoupit s mužstvem zpět do druhé ligy se mu nepodařilo.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články