Zpět na » Primera Division » 3 hráči Barcy mezi pěti nejlépe oceněnými

Primera Division - 3 hráči Barcy mezi pěti nejlépe oceněnými

0

Líbilo se

02.04. - Ronaldinho je na fotbalovém trhu nejlépe oceněným fotbalistou. Další dva hráči Barcelony se nacházejí v první pětce. Jsou jimi Samuel Etoo a Leo Messi. Avšak brazilský hráč katalánského klubu je stále pronásledován anglickým záložníkem Davidem Beckhamem.

Podle posledních studií je na fotbalovém trhu nejvíce ceněný hráč FC Barcelony Ronadlinho, který dosahuje hodnoty až 47 miliónů eur. Těsně za Brazilcem je s hodnotou 44,9 miliónů eur zavěšený David Beckham.

Samuel Etoo a Messi, přestože byli dlouhodobě zraněni, se také na fotbalovém trhu dočkali uznání. Etoo je s 30,7 milióny eur čtvrtým nejlépe hodnoceným hráčem a Messi se s 30,4 milióny eur nachách těsně za jeho zády.

Tři útočníci Barcelony nejsou takto dobře ceněni jen tak, protože společně v posledních letech představují pro všechny celky velkou útočnou hrozbu. Také vyhráli minulý ročník ligy mistrů i Primera división. Z letošního ročníku ligy mistrů sice už vypadli, ale v La lize jsou aktuálně na první pozici. Tito tři hráči nejsou jen dobře ceněni, ale také jsou největšími přáními pro většinu velkých klubů po celém světě.

Bezpochyby to od Barcy byla jedna z nejlepších záměn, protože podepsala smlouvu s Ronaldinhem a Etooem a vzala si na starost také Messiho. Všichni tři patří mezi nejlepší fotbalisty současnosti a Ronaldinho se už také nachází mezi deseti nejlépe placenými hráči na světě. Toto všechno je pro Barcu určitě čest.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články