Zpět na » Primera Division » Barcelona v pohárové premiéře jen remizovala 0:0 na hřišti Villanovense

Primera Division - Barcelona v pohárové premiéře jen remizovala 0:0 na hřišti Villanovense

Barcelona v pohárové premiéře jen remizovala 0:0 na hřišti Villanovense © as.com - Barcelona ve Villanovense jen remizovala 0:0

1

Líbilo se

29.10. - REVIEW Barcelona včera pouze remizovala v úvodním utkání 4. kola domácího poháru na hřišti nováčka třetí ligy Villanovense 0:0. Mužstvo domácích nadšením, bojovností a urputností smazalo rozdíl třech kategorií, proti Barceloně, šampiónovi soutěže, který sice postavil mužstvo bez svých největších hvězd, ale i tak schopné poradit si s takovým soupeřem. 2. prosince se hraje na Camp Nou odveta, kterou by azulgranas měli bez problémů zvládnout. Ale míč je kulatý a i tento zápas bude začínat za stavu 0:0.

Jak již bylo uvedeno, v zápase dostali příležitost mladí hráči z rezervy. Ale podle toho, co na trávníku předvedli včera, se nezdá, že by některý z nich mohl v brzké době prorazit do prvního mužstva. Snad kromě Aitora v posledních minutách zápasu postrádali mladíci takový soutěživý duch, který by jasně stanovil rozdíl mezi soupeři.

Nešlo ani tak o otázku přístupu. Hráči běhali, pracovali. Spíše šlo o otázku motivace, úspěšnosti. Takovou, kterou mělo Villanovense, Barça ale ne. Munir nebo Sandro měli být těmi, kdo zřetelně vymezí rozdíl mezi oběma kluby, ale téměř nebyli vidět. A když se o to pokusili, bylo to zřídka a většinou neúspěšně.

Pokud by se z celkové kritiky mohl někdo vyvléknout, pak určitě Samper. Měl dobré okamžiky, především ve druhé půli, kdy hrál na postu vnitřního záložníka a založil několik pěkných akcí. Byl jedním z mála pozitivních zjevů v zápase. Gumbau i Kaptoum, ačkoliv ten byl delší dobu zraněný, by měli předvést mnohem víc. Douglas, který loni v zápase 4. kola podepsal svůj rozsudek, tentokrát alespoň nekazil. Ale pořád to není výkon hodný Barcelony.

Barcelonský mladík Kaptoum v souboji s Cerrem (zdroj: as.com)

Pozitivní je aspoň to, že hráči, kteří mají v nohách velkou zátěž, si odpočinuli. Zvlášť při vědomí, že odveta se hraje doma, na Camp Nou, širokém hřišti, kde už by v případě krize měli do hry zasáhnout i elitní borci. Ovšem včera by případný triumf Villanovense nemohl překvapit vůbec nikoho. V určitých momentech zápasu bylo lepší než Barcelona, například v první půli. Ačkoliv Katalánci drželi míč, lepší šance měli domácí. Zejména díky Javi Sánchezovi, který poslal balon do břevna. Barça jednoznačně dominovala až v posledních 20 minutách, především díky své fyzické kondici.

Villanovense 0:0 FC Barcelona

Villanovense: Fuentes - Cubi, Javi Sánchez, Trinidad, Tapia - Curro, Pajuelo, Calatrava (75. Jario), Elías (67. Antxo) - Casi (76. Juanfran), Moraga.

FC Barcelona: Masip - Douglas, Bartra, Vermaelen, Mathieu - Gumbau, Samper, Kaptoum (62. Aitor) -Munir, Sandro, Adriano

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balo06 - 30.10. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Konecne sa tej starej psoche ( citaj barcelona ) vraca vsetko co poojebavala aj s tym jej zachripnutym nulovym pseudotrenerom...

balo06

Co třepeš šašku ?

FcBarcaPavel

V odvetě dostanou 5:0 a budou rádi za úvodní remízu...

FcBarcaPavel
Edgar - 29.10. Odpovědět

Dobře sepsáno. V podstatě souhlasím ve všem. Hráči áčka si odpočinuli a ti z béčka měli šanci se ukázat a vytáhnout. Bohužel však zhořeli jak papír, a to myslím do jednoho. Ani Samper mě v žádném případě nepřesvědčil, že by se mohl v A týmu prosadit. Sandro a Munir taky špaténka. No na odchovance to v příštích pár letech moc nevidím Smajlík 11

Edgar

Máš pravdu, zápas jsem viděl, vůbec se mi nelíbil, snad jediné plus je 0 na kontě... Nejlepší generace odchovanců už je za námi, škoda.

FcBarcaPavel
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články