Zpět na » Primera Division » Barcelona vyráží za obhajobou domácího poháru na půdu třetiligového Villanovense bez největších opor

Primera Division - Barcelona vyráží za obhajobou domácího poháru na půdu třetiligového Villanovense bez největších opor

Barcelona vyráží za obhajobou domácího poháru na půdu třetiligového Villanovense bez největších opor © listindiario.com - Iniesta s Xavim pozvedli v květnu trofej za vítězství v Copa del Rey

1

Líbilo se

28.10. - PREVIEW Za 28. domácí pohárovou trofejí Copa del Rey ve své více jak stoleté historie dnes vyráží Barcelona. Tu poslední, sedmadvacátou, vybojovala na konci května, když ve finále zdolala Athletic Bilbao 3:1. Dnes v předehrávaném zápase 4. kola hraje ve Villanovense úvodní zápas letošního ročníku. Odveta je na pořadu 2. prosince.

Barcelona dnes vyráží za obhajobou domácí pohárové trofeje proto skromnému třetiligovému týmu z Villanovense de Serena a, jak se dalo očekávat, v jeho sestavě budou scházet největší hvězdy. Luis Enrique využije tento zápas k tomu, aby prověřil schopnosti několika mladíků z rezervního týmu a naopak dopřál odpočinek Neymarovi, Luisi Suárezovi, Busquetsovi či Piquému.

Na trávníku stadionu Romera Cuerdy dostanou s největší pravděpodobností příležitost Aitor Cantalapierda nebo Wilfrid Kaptoum, kteří se objevili v mominaci společně se svými kamarády Sergi Samperem a Gerardem Gumbauem. „Beru je proto, abych je využil na trávníku a poskytl tak odpočinek hráčů, kteří mají mnohem náročnější program,“ vysvětlil Enrique.

Jako debut může posloužit utkání také brazilskému pravému obránci Douglasovi, který zatím ještě nedokázal přesvědčit trenéra, že má na to hrát v klubu barcelonského rozměru. Douglas nehrál v základní sestavě více jak rok, bylo to loni, také v zápase 4. pohárového kola proti Huesce. Jednalo se také o jeho jediné celé utkání v dresu azulgranas.

Velkou dávku odpovědnosti bude mít na svých zádech ve Villanovense bez členů obávané útočné lajny MSN dvojice Sandro Ramírez a Munir El Haddadi. Pořád mají daleko do formy z loňského roku a dnes večer mají ideální příležitost ukončit gólové a herní trápení.

Villanovense - FC Barcelona

Středa 28. října, výkop 20.30, úvodní zápas 4. kola

Pravděpodobné sestavy:

Villanovense: Peral - Trinidad, Javi Sánchez, Cubi, Tapia - Pajuelo, Anxo - Elias, Casi, Curro - Juanfra

FC Barcelona: Masip - Douglas, Bartra, Mathieu, Adriano - Kaptoum, Samper, Gumbau - Munir, Sandro, Aitor

Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články