Zpět na » Primera Division » Messi je teď odchodu mnohem víc nakloněný než dříve, cítí expert Balague

Primera Division - Messi je teď odchodu mnohem víc nakloněný než dříve, cítí expert Balague

Messi je teď odchodu mnohem víc nakloněný než dříve, cítí expert Balague © skysports.com - Lionel Messi

2

Líbilo se

24.10. - Včera internetem prolétla zpráva o tom, že by argentinská superstar Lionel Messi, momentálně hájící barvy Barcelony, mohla v dohledné době změnit dres a zahájit svoji novou profesní etapu na britských ostrovech. Podobně smýšlí i renomovaný expert na španělský fotbal Guillem Balague. Ten sice nevidí reálně přestup v brzké době, ale pozoruje signály, že by k němu jednou mohlo dojít.

Britský bulvární deník The Sun do toho včera svými informacemi o údajném zájmu tří klubů z Premier League (Chelsea a oba kluby z Manchesteru) a hlavně ochotě Lionela Messiho naslouchat jejích nabídkám, pořádně třískl.

K hlavním událostem ve španělském fotbale se tradičně pro server Sky Sports vyjadřuje i expert Guillem Balague a včerejšek nebyl výjimkou. Podle jeho názoru už Messi tento týden, kdy s ním dělal rozhovor a bavil se o budoucnosti, odpovídal „nejednoznačně“.

„Řekl:,Žiji okamžikem a okamžikem je teď Barcelona´. Je tam mnoho let, je to jeho život, má to tam všechno zaběhnuté...Ovšem skutečnost, že se s ním jeden z uvedených klubů dvakrát spojil, svědčí o tom, že se něco děje. Už jen přijetí muselo být zajímavé. Mohlo to znít jako ,OK, my vás posloucháme, tak povídejte, co pro nás máte?´. Neznamená to, že by to mělo přijít teď, ale znamená to, že je mnohem otevřenější té myšlence. To jste před dvěma, třemi roky rozhodně říct nemohli,“ uvedl Balaague.

Messi je v Barceloně od roku 2001 a ještě nedávno prohlašoval, že chce ukončit kariéru v katalánském velkoklubu. Nicméně v poslední době se musel potýkat s řadou mimosportovních záležitostí, především s obviněním z údajného daňového podvodu. I z toho je Messi dle Balagueho slov „velmi nešťastný“ a mohla by to být jedna z příčin, proč by měl opustit Barçu.

„Jak ještě přesvědčit Messiho jinak, než penězi? Především vítězným projektem a možná manažerem, s nímž si sedne.“

„Momentálně prožívá situaci, v níž je velmi nešťastný kvůli obvinění z daňové zpronevěry. Možná, že už také více dospěl, má dvě děti a chtěl by s nimi žít někde, kde se budou moci učit další jazyk. Je to pár věcí, které činí nabídku atraktivní, ale neznačí to, že by měl odejít hned teď.“

Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ja bych si ho pral v Bayernu! Utok Müller-Lewandowski-Messi!Boze,to by byla krasa! Smajlík 1 A ze na nej nikdo nema? Kdyby se Rumennige zblaznil,a rekl ze ho chce,tak jej nepreplati nikdo,zadny klub na svete.Jenze on blazen neni,takze zpet do reality.Bohuzel.Ale pekne by to bylo. Smajlík 7

tomogara

A přestupová částká tak 150 mega euro ne? Zas jen kachna na rozvíření vod podle mě.

CantonaErik

Čech - Monreal , Koscielny, Varane, Bellerin , Coq , Ozil, Wilshere (Ramsey), Sanchéz , Messi, Griezmann. Celkem teču ty vole. Smajlík 3

Gooners4ever

expert, nesnasim toto slovo stejne jako "manazer"

BeckhamKakaZidane

A to jako vážně, že by šel ? Smajlík 3 Smajlík 3 Absolutní nesmysl, vždyť na něj nikdo ani nemá. Natož 1000x se vyjádřil, že v Barceloně zůstane a že jí miluje nadevše, tudíž smůla.

FcBarcaPavel

United!

thornhill

tak možná v 60ti na dohrávku do toho podprůměrného klubu, který žije jen z historie Smajlík 7

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články