Zpět na » Primera Division » Arsenal chystá velkou nabídku za střelce Celty Vigo

Primera Division - Arsenal chystá velkou nabídku za střelce Celty Vigo

Arsenal chystá velkou nabídku za střelce Celty Vigo © tipsterscorner.com - Nolito

0

Líbilo se

20.10. - BULVÁRNÍK Podle španělského deníku Mundo Deportivo bude Arsenal v zimě usilovat o střelce Celty Vigo Nolita. Manažer anglického klubu Arséne Wenger by rád španělského střelce přivedl už v lednu a rozšířil tak ofenzivní možnosti svého týmu.

Ve zprávě se také píše, že Wenger je ochotný střelci až ztrojnásobit jeho dosavadní plat. To navíc i přes jeho vyšší věk. Nolitovi je totiž 29 let. Drahý přestup jde tedy silně proti obvyklé politice londýnského klubu.

Útočník Celty Vigo v minulém ligovém ročníku vstřelil 14 gólů a v právě probíhajícím má na svém kontě v osmi zápasech už 6 přesných zásahů. Arsenal nového útočníka bezpodmínečně potřebuje, ale vidět Wengera přivést takto starého střelce by bylo skutečně neobvyklé.

Pokud na chvíli zapomeneme na jeho věk, měl by být Nolito k dispozici přibližně za 18 milionů eur, což je výborná cena za hráče jeho kvalit. Podle Mundo Deportivo je jedinou překážkou potencionální dohody to, že hráč Celty pokukuje po přesunu do Barcelony, která by v něm získala dalšího kvalitního útočníka za poměrně rozumnou cenu.

Současný trenér Barcelony Luis Enrique Nolita před lety právě v Celtě trénoval a prý by ho i nyní rád měl ve svém týmu. Nolito už v Barceloně jednou působil, ale v roce 2011 přestoupil do Benfici jako volný hráč.

Kam dál?

Jan Bystřický / punditarena.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články