Zpět na » Primera Division » Dosáhne Sevilla na Treble?

Primera Division - Dosáhne Sevilla na Treble?

0

20.04. - Sevilla včera večer porazila v prvním semifinále Copa del Rey Deportivo La Coruňa na jeho hřišti 3:0 a má velice blízko k postupu do finále. Kromě vítězství v domácím poháru bojuje o zisk trofeje Sevilla ještě v Poháru UEFA a v Primera Division.

Hosté šli za svým a již ve dvanácté minutě je dostal do vedení nejlepší střelec La Ligy Frederic Kanouté. Na jeho první gól mu nabila zimní posila Alexander Kerzhakov a Kanouté chladnokrevně zakončil akci úvodní brankou. Za další dvě minuty přidal druhý gól Sevilly po vybídnutí Daniela Alvese Jesús Navas.

Definitivní rozhodnutí měl na kopačce Adriano Correia, ale netrefil zívající branku ze šesti metrů sedm minut po začátku druhého poločasu. Největší šanci si Deportivo připravilo deset minut po příchodu Sebastiana Taborda, ale jeho hlavičku skvěle zneškodnil David Cobeño. A tak v nastaveném čase zvýšil na konečných 3:0 pro hosty z penalty Luis Fabiano, když v pokutovém území zahrál rukou Jorge Andrade.

Sevilla, která je v tabulce Primera Division čtyři body za vedoucí Barcelonou, se tak ve finále Copa del Rey v případě postupu může postavit právě proti Barceloně, která ve středu porazila Getafe 5:2. Třetím želízkem v ohni je je pro Sevillu obhajoba loňského prvenství v Poháru UEFA.