Zpět na » Primera Division » Barcelonský Adama nakonec zakotví v Aston Ville

Primera Division - Barcelonský Adama nakonec zakotví v Aston Ville

Barcelonský Adama nakonec zakotví v Aston Ville © foot-sur7.fr - Adama Traoré

0

Líbilo se

11.08. - Další velmi nadějný a zajímavý fotbalista opouští Barcelonu. Křídelní útočník Adama Traoré necítil šanci prosadit se do prvního týmu azulgranas a proto pro svoji další kariéru zvolil cestu na britské ostrovy, do Premier League. Jenže nejde ani do Liverpoolu ani do Stoke, kteří o něj projevovaly zájem, nýbrž do Aston Villy.

Čekal se od něj hodně. Tedy fanoušci při sledování jeho herních dovedností měli okamžitě jasno, že se tenhle kluk tmavé pleti musí v dohledné době prosadit do prvního, byť slušně našlapaného, týmu. Z křídelních prostor předváděl silný tah na branku, dovedl si poradit v soubojích jeden na jednoho...

Jenže trenér prvního týmu Luis Enrique měl zřejmě jiné záměry. Letos v létě Adamu vůbec nevzal na zámořské turné, což už dávalo neklamné znamení o tom, že v prvním týmu pro něj letos místo nezbyde.

Proto se Adama Traoré, které si za áčko Barcelony doposud zahrál jen pár zápasů, rozhodl radikálně změnit stávající situaci a přijmout nabídku ze slavné Premier League. Jenže k překvapení všech to nebude ta z Liverpoolu ani ze Stoke. Pro příští tři sezóny si jeho služby zajistí Aston Villa, v případě vydařeného působení se díky dohodnuté opční sezóně může jeho pobyt mezi Villans ještě o rok protáhnout.

Adama v listopadu prodloužil s Barcelonou smlouvu do roku 2018 a jeho výkupní klauzule byla stanovena na 18 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články