Zpět na » Primera Division » Casillas má nabídku z Porta, Realu se ale nezamlouvá

Primera Division - Casillas má nabídku z Porta, Realu se ale nezamlouvá

Casillas má nabídku z Porta, Realu se ale nezamlouvá © marca.com - Iker Casillas

0

Líbilo se

07.07. - Podle nejnovějších zpráv se budoucnost brankáře Realu Madrid Ikera Casillase rýsuje hned za humny, v portugalském Portu. To předložilo nabídku, která se gólmanovi zamlouvá, ale ve vedení madridského klubu s ní nejsou spokojeni.

Real Madrid, tedy jeho vedení, potřebuje vyřešit problém v brance. Jeho prioritou je přivést na San Bernabéu brankáře Manchesteru United Davida de Geu, ale současně se potřebuje zbavit současné jedničky Ikera Casillase. Dva složité úkoly, které se mu zatím vyřešit nepodařily.

Direktiva proto Casillasovi, aby mu usnadnila odchod z Realu, slíbila, že ho nechá jít, kamkoliv bude chtít a že mu dorovná plat, jenž by měl v Madridu pobírat po zbývající dva roky platnosti kontraktu. To je řečí čísel 7,5 milionů eur v příští a 7 v sezóně 2016-17.

Podle zpráv televize TVE už se rýsuje Casillasův přestup do FC Porto, které nabídlo hráči podmínky smlouvy a brankáři Realu se zamlouvaly. „Ikera Porto zajímá a Porto se zase zajímá o Ikera,“ potvrdil agent Cutropía. Jenže problém nastal s vedením klubu. Porto je totiž ochotno zaplatit pouze 30% Casillasovy gáže a dorovnání zbylých 70% se Madridu vůbec nelíbí.

Real proto chce zatlačit na Casillase, aby odpustil část ze 14,5 milionů, které si má během následujících dvou let vydělat a urychlit tak celou operaci, která by následně uspíšila i přestup De Gey z Manchesteru.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ti si s těma legendama vytírají prdel asi jak chelsea...co dodat zazobaní čuráci co jim je vše u prdele.. Smajlík 12 Smajlík 12

MUFC_RedArmy

Utraceji astronomicke castky, nic nevyhravaji, fanousky piskaji na ty nejvernejsi hrace, stridaji trenery jako ponozky, nakupuji hrace ktere do herniho stylu a sestavy se nehodi. Kdyz odchazel Xavi tak mu pripravili opravdove SHOW s ohnostrojema. A Raulovi reknou diky a zavrou pred nim dvere. Kdo vubec ten klub muze mit rad?? Dyt je tak hnusny, ze vic to ani nejde.

BeckhamKakaZidane

Jo jo v tomto klubu jsou hrozně vděční fanoušci..

CantonaErik

Ach jo, takhle zkončí jedna z největších novodobých ikon královského klubu?

Bal-lack
Kuzma - 07.07. Odpovědět

Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články