Zpět na » Primera Division » Casillas do AS Řím? Žádnou nabídku jsme nedostali, hlásí agent

Primera Division - Casillas do AS Řím? Žádnou nabídku jsme nedostali, hlásí agent

Casillas do AS Řím? Žádnou nabídku jsme nedostali, hlásí agent © marca.com - Iker Casillas

0

Líbilo se

29.06. - Iker Casillas nemá jistou budoucnost v Realu Madrid, přestože má ještě na dva roky smlouvu. Nicméně přestup gólmana Manchesteru De Gey, který se zdál být na spadnutí, jeho setrvání na San Bernabéu komplikuje. Zájem proto projevují jiné kluby. Mezi nimi AS Řím.

Řeční se o něm imrvére. Iker Casillas má sice s Realem smlouvu do roku 2017, jenže už letos na něj fanoušci pískali, jeho vztahy s prezidentem Pérezem nejsou úplně ideální a s chystaným příchodem Davida de Gey by byl s největší pravděpodobností odsunut na post brankářské dvojky. Všichni se tudíž zaobírají tím, kde by mohl Iker v následují sezóně působit.

Varianta Arsenalu s příchodem našeho Petra Čecha padla, do Ameriky se Casillasovi nechce kvůli EURU 2016 a tak hodně často omílaná byla podle italských médií nabídka z AS Řím. Agent brankáře Carlo Cutropía prý měl dokonce pronést, že je společně se svým klientem „potěšen zájmem římského klubu“. A tato prohlášení vzbudila na sociálních sítích pořádný poprask.

Redaktoři španělského deníku Marca se proto s Casillasovým zástupcem spojili, aby zjistili, jak se věci mají a od Cutropíi uslyšeli úplně jinou verzi.

„Nikdo mi z římského klubu nevolal. Jenom jsem prostě řekl, že Řím je krásné město, AS mají skvělý tým, který se může spolehnout na výtečné fanoušky,“ uvedl na pravou míru svá vyjádření z italské návštěvy Cutropía, jehož slova italská média dost překroutila.

Jiné italské zdroje sice uvádí, že by AS potřebovalo náhradu mezi tři tyče za De Sanctise, nicméně teoretická transakce by měla velmi malou šanci na uskutečnění, vzhledem k finančním požadavkům hráče, neboť Casillasův plat v Realu je mimo možnosti římského klubu.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články