Zpět na » Primera Division » Náhrada za Ramose? Ten, co odstartoval Ancelottiho vyhazov

Primera Division - Náhrada za Ramose? Ten, co odstartoval Ancelottiho vyhazov

Náhrada za Ramose? Ten, co odstartoval Ancelottiho vyhazov © marca.com - Nicolás Otamendi

0

Líbilo se

25.06. - S budoucností obránce Sergia Ramose v Realu to v těchto dnech vypadá všemožně, jenom ne dobře. S prezidentem Pérezem je na nože, lepší smlouva je v nedohlednu a navíc se se zájmem vytasil Manchester United. Proto už v Madridu přemýšlí, kdo jím uvolněné místo mohl zaujmout. Mezi největšími adepty je hráč, jenž svým gólem odstartoval krizi Realu.

V Realu už prý mají vybránu náhradu pro případ, že by se nakonec přestup Sergia Ramose do Premier League přeci jen uskutečnil. A není jím nikdo jiný než Argentinec Nicolás Otamendi, kterému se letošní sezóna ve Valencii skvěle povedla, když soupeřovy sítě rozvlnil hned šestkrát. Takovou potenci by mu mohl závidět leckterý vyhaslý útočník.

O zájmu blancos už se dozvěděli i lidé z Otamendiho okolí a okamžitě pozastavili jednání s klubem z Old Trafford, který se o Nicoláse mocně uháněl ještě před pár týdny, než se vynořila alternativa jménem Sergio Ramos.

Otamendiho výkupní klauzule ze smlouvy činí sice 50 milionů eur, nicméně to by zase nemusela být taková překážka pokud se proti tomu postaví plusy, které by Argentinec dodal obraně Bílého balteu. Agresivita, síla, důraz, vynikající orientace při útočných standardních situacích.

Ostatně jeho kvality okusil Real Madrid v letošní sezóně na vlastní kůži. Otamendiho gól v lednovém ligovém zápase po rohovém kopu, při němž ve vzdušném souboji překonal právě Ramose, přichystal madridskému klubu první prohru po 22 vítězných zápasech a nepřímo to byl i začátek konce pro trenéra Ancelottiho.

Agent argentinského stopera Eugenio López už několikrát naznačil, že jeho svěřenec by rád Valencii opustil. „Svého času jsme mluvil s agentem a ve Valencii moc dobře vědí, co chci,“ vzkázal Otamendi z Chile, kde je s argentinskou reprezentací na Copě Américe.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články