Zpět na » Primera Division » Bojan by v Tercera Division nehrál

Primera Division - Bojan by v Tercera Division nehrál

0

Líbilo se

14.04. - Mladý talent FC Barcelona Bojan Krkič by při případném sestupu rezervy Barcelony, kde v současnosti působí, ze Segunda B do Tercera Division odešel hostovat do týmu, který hraje na vyšším stupínku, než by byla eventuálně čtvrtá nejvyšší španělská soutěž.

V Barceloně se budou snažit zaujmout opatření, aby nezastavili nadějný vývoj mladého útočníka Bojana Krkiče. Bojan nyní hraje za Barcelonu B v Segunda B, což je třetí nejvyšší soutěž. Barcelonské rezervě se ale v této sezoně příliš nedaří, ve dvacetičlené tabulce je tým azulgranas na sedmnáctém místě. Tato pozice by znamenala sestup do nižší soutěže.

Vedení týmu již rozhodlo, že v případě sestupu bé týmu by šel Bojan Krkič hostovat do týmu, který by hrál ve vyšší soutěži, aby se jeho rozkvět nepoškodil. Dokonce se už mluví o tom, že v případě sestupu by se Bojan mohl stěhovat za hranice své země a sice do Holandska.

Nedávno trenér Frank Rijkaard hovořil o tom, že mladí nadějní hráči, Giovanni Dos Santos a právě Bojan Krkič dostanou šanci v přátelských utkáních, které Barcelona do konce sezony odehraje. Ten nejbližší čeká Culés 24.dubna v Egyptě proti týmu Al-Ahly.

Bojan Krkič však s týmem nepojede, důvodem jsou jeho reprezentační povinnosti, španělská sedmnáctka se účastní mistrovství Evropy v Belgii od 2. do 13.května a Bojan je jejím klíčovým hráčem.

/ fotbalportal.cz / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články