Zpět na » Primera Division » Ukončí Sevilla dlouhé čekání?

Primera Division - Ukončí Sevilla dlouhé čekání?

0

Líbilo se

09.05. - Dnes večer se na stadionu Sancheze Pizjuana v Seville může skončit jedno dlouhé čekání. Domácí FC totiž přesně 45 let nehráli finále domácího poháru.

Sevilla FC - Deportivo La Coruňa, semifinále Copa del Rey, začátek 21,00

A jelikož první zápas proti Deportivu La Coruňa díky rychlému úvodu zvládli mistrovsky (výhra 3:0), je jejich postup do finále druhé nejprestižnější domácí soutěže téměř hotov. Ĺ nace Deportiva tkví především v rychlém vstřelení branky.

Juande Ramos, trenér domácích určitě bude šetřit spoustu hráčů ze základní jedenáctky, neboť andaluský tým čeká příští středu ještě finále poháru UEFA proti Espanyolu v Glasgově a rovněž ligovou soutěž v Seville nepovažují za ztracenou, byť po porážce v Madridu ztrácejí na vedoucí Barcelonu již čtyři body.

V sestavě se neobjeví Javi Navarro, Jesus Navas, Poulsen, Kanouté, Adriano a zřejmě ani potrestaný Aitor Ocio, proti jehož vyloučení v zápase s Realem podal klub odvolání.

Hostům bude chybět Juanma, jenž se v pondělí zranil na tréninku. Valeón je mimo hru ne dlouhou dobu a Adrián má rodinné problémy a musel odcestovat domů.

Sevilla: Cobeño; Alves, Escude, Dragutinovic, David Castedo; Renato, Martí, Maresca, Puerta; Kerzhakov, Chevantón.
Deportivo: Munúa; Coloccini, Andrade, Lopo, Capdevila; Barragán, Duscher, Juan Rodríguez, Cristian; Arizmendi, Riki.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články