Zpět na » Primera Division » Barceloně se zranil Jordi Alba, musí se bez něj obejít na deset dní

Primera Division - Barceloně se zranil Jordi Alba, musí se bez něj obejít na deset dní

Barceloně se zranil Jordi Alba, musí se bez něj obejít na deset dní © fcbarcelona.es - Jordi Alba

0

Líbilo se

29.03. - Španělsko sice v pátek dokázalo v kvalifikačním duelu o postup na evropský šampionát porazit Ukrajinu těsně 1:0, nicméně v hlavě trenéra Barcelony Luise Enriqueho se honily smíšené pocity. Zápas totiž kvůli svalovému zranění nedohrál jeho svěřenec, levý obránce Jordi Alba a včerejší vyšetření potvrdila, že se bez něj bude muset v nejbližších utkáních obejít.

Jordi Alba opustil předčasně soustředění španělské reprezentace, kterou ještě čeká v úterý přípravný duel v Amsterdamu proti Nizozemsku. Důvodem bylo zranění, které utrpěl v pátečním souboji La Rojy v Seville proti Ukrajině (1:0).

V 77. minutě utkání byl nucen vystřídat poté, co ucítil píchnutí ve svalu. Hned po zápase se klíčový člen barcelonské sestavy přesunul do sportovního centra Barcelony v Sant Joan Despí, kde ho kluboví lékaři důkladně vyšetřili a vyřkli ortel.

Dle jejich soudu by měl Jordi Alba scházet trenérovi Enriquemu zhruba deset dní. Tím pádem by zmeškal duel na půdě Celty Vigo, který se hraje příští neděli a možná také následující ligové utkání, doma s Almeríou. To se hraje netradičně uprostřed týdne, ve středu. Do dalšího zápasu, jímž bude náročný výjezd do Sevilly 11. dubna, by měl být Alba již k dispozici.

Jordi Alba musel nuceně opustit sevillský stadion Sáncheze Pizjuána (zdroj: sportyou.com)

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články