Zpět na » Primera Division » Už je to tady zase. Na Casillase se píská. Fanoušek má vždycky pravdu, rezignuje brankář

Primera Division - Už je to tady zase. Na Casillase se píská. Fanoušek má vždycky pravdu, rezignuje brankář

Už je to tady zase. Na Casillase se píská. Fanoušek má vždycky pravdu, rezignuje brankář © as.com - Iker Casillas

0

Líbilo se

17.02. - Moc dlouho si brankář Realu Madrid Iker Casillas klid od fanoušků neužil. Pískali na něj v průběhu celého podzimu a když už se zdálo, že dlouhá série výher všechny drhnoucí plochy mezi oběma stranami obrousila, jsou tady projevy nespokojenosti části publika stadionu San Bernabéu znova. Stačilo k tomu pár zápasů, mezi něž se řadí především porážka v derby s Atléticem.

Real se do letošní ligové sezóny nerozjel zrovna ideálně a po třech kolech měl na kontě dvě porážky. Slovo krize se rozléhalo v chodbách stadionu San Bernabéu prakticky nepřetržitě. A jak to tak bývá, když mužstvo dostává víc gólů, než bývá obvyklé, svoji část viny si odnese i brankář.

Fanoušci na legendu klubových barev pískali a v tisku se začalo spekulovat o tom, že by to mohla být poslední Casillasova sezóna, byť mu smlouva garantuje setrvání v klubu až do roku 2017. Ani výkony v reprezentaci mu příliš nenahrávaly k tomu, aby zlobu fanoušků utišil.

Jenže jak postupně narůstaly výhry na kontě Bílého baletu, tak i Casillas upadl u fanoušků v zapomnění a všichni spíše oslavovali Cristiana Ronalda a jeho komplice z útoku. Real tehdy rozdával kanonády na počkání a ustrašení soupeři se raději věnovali bránění, aby si neodvezli mohutný příděl, než by mysleli na ohrožování Casillasovy svatyně. Ten tak řešil ošemetné situace jen výjimečně a tudíž nezavdával žádnou příčinu divákům, aby proti jeho osobě opět pískali.

Jenže v současné, ne úplně ideální situaci a zejména po porážce v derby s Atléticem 0:4 se Casillas opět dostal do řečí. K vidění byly i záběry na nichž mu Cristiano Ronaldo vyčítá obdržený první gól a příznivci se toho opět chytli a na brankáře při první možné příležitosti, jíž byl sobotní duel s Deportivem, opět pískali.

Novináři si na Casillase počkali po skončení včerejšího tréninku, neboť chtěli znát jeho názor na tyto projevy. Jenže gólman Realu nechtěl nijak vířit vodu a po senzačním vyjádření toužící žurnalisty zklamal, když pouze prohlásil: „Každý si může vyjadřovat svůj názor. Když tedy divák píská, pak to znamená, že má ve všem pravdu. Já se soustředím pouze na fotbal, abych podával co nejlepší výkony,“ uvedl Casillas.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak se chovat k legendě.... na zblití

Megadeth

preto tá vaša odchádza Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Gerrard, zapredaný bastard Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 keby dostane o euro viac ako v Liverpoole tak by išiel fajčiť kokot Van Gaalovi do United a na liverpool by sa v sekunde vysral Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

tomibon26
10dm10 - 17.02. Odpovědět

Tebe mnel fotr radsi striknout do hajzlu.

10dm10

Kluci nechte ho, on si sem chodí vybíjet vztek z reálného života, kde je úplná nula Smajlík 7 Jo a prosimtě, než mi tu začneš nadávat do bastardů atd. měl bys vědět, že je mi to úplně u prdele Smajlík 2

Deivinho

od takého bastarda to beriem ako pochvalu

tomibon26

on ho striknul do hajzlu, pak jeho mamka se z toho ale napila. Smajlík 11

BeckhamKakaZidane

zase si hraješ na tvrďáka co? osobně bych ti nejradši nasral do xichtu ty čobolská socko..ale evidentně to už udělali tvoji rodiče...

MUFC_RedArmy

chod si honiť nad plagátom Rooneyho ty skurvený bastard Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 fanúšik United ? tí su dávno za opicami Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

tomibon26
COKO - 17.02. Odpovědět

na čem jedeš? Smajlík 2

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články