Zpět na » Primera Division » Pepeho konkurence mi nevyhovuje, postěžoval si náhradník Varane

Primera Division - Pepeho konkurence mi nevyhovuje, postěžoval si náhradník Varane

Pepeho konkurence mi nevyhovuje, postěžoval si náhradník Varane © marca.com - Raphael Varane

0

Líbilo se

13.02. - Jedenadvacetiletý stoper Raphael Varane je v Realu Madrid od léta 2011. Tedy tři a půl roku. Jenže za tu dobu se bohužel stále nedokázal prosadit do základní sestavy. Konkurence jedné z nejlepších stoperských dvojic světa je tvrdá. A francouzský reprezentant už chvílemi začíná ztrácet víru v to, že se mu to jednoho dne přeci jen podaří.

Sergio Ramos - Pepe. Pro fanoušky Blancos neodmyslitelná dvojice fotbalistů, která čistí prostor před brankářem Casillasem. Také trenér Ancelotti má podobný názor a pokud jsou oba hráči stoprocentně fit, nemá důvod některého z nich nechat sedět na lavičce náhradníků. A to i přesto, že na ni vysedává jeden velký talent - Raphael Varane. Ten už ve svém věku nasbíral 17 startů za národní tým a rád by si víc zahrál i za Real Madrid.

Jenže José Mourinho, který ho do klubu přivedl a dával mu dost příležitostí, už je v Chelsea a také dlouhodobé zranění kolene mu příliš nepomohlo. Nejen pauza, kvůli které byl mimo hru, ale také neustálé bolesti, které mu koleno připravovalo pokaždé, když se začala zvyšovat zápasová zátěž.

Jenže tohle už je všechno minulost, ale zdravý Varane nemůže najít cestu do jedenáctky madridského klubu. Proto si na konci listopadu, po zápase Francie se Švédskem, postěžoval redaktorům časopisu Surface, jak ho trápí skutečnost, že se nemůže prosadit a přičítal to zejména přítomnosti portugalského obránce Pepeho. „Jeho konkurence mi nevyhovuje. A nebude mi vyhovovat ani do budoucna,“ řekl doslova.

Že tato prohlášení vyslovil ve chvíli maximální frustrace může dokazovat skutečnost, že po utkání v Getafe, v němž nastoupil v základu a mužstvo vyhrálo 0:3, tvrdil něco úplně jiného: „Jsem v klidu. Když na mě přijde řada, tak se budu snažit hrát co nejlépe dovedu. Pepe a Sergio Ramos sice hrají víc než já, ale já se budu snažit dělat svoji práci co nejlépe dovedu.“

Na dotaz, jak se chová jeho koleno, které ho dříve tak trápilo, odpověděl: „Už asi rok mě vůbec nebolí a mohu hrát každé tři dny zápas.“

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 13.02. Odpovědět

Varane je nespolehlivej obránce, možná má občas světlé chvilky, ale neni na něj spoleh

Srnek
WyQinac - 13.02. Odpovědět

tak pepemu je letos 32, konkurence uz nebude trvat dlouho, myslim ze Varane dlouhodobe prokazuje, ze na zaklad ma a rozhodne ho za chvili nahradi a bude stoperska¨dvojice ramos varane :)

WyQinac

Proto si na konci LISTOPADU, po zápase Francie se Švédskem, postěžoval redaktorům časopisu....

Tomu říkám aktuální článek Smajlík 9

MaraHCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články