Zpět na » Primera Division » Granada odvolala trenéra Joaquína Caparróse

Primera Division - Granada odvolala trenéra Joaquína Caparróse

Granada odvolala trenéra Joaquína Caparróse © lne.es - Joaquín Caparrós

0

Líbilo se

16.01. - Zřejmě to nemohlo dopadnout jinak a všichni pouze čekali, kdy k tomu nakonec dojde. Joaquín Caparrós, legenda mezi trenéry Primera División, byl dnes vedením Granady odvolán z funkce trenéra prvního mužstva. Míra trpělivosti asi vedení klubu došla po středeční pohárové porážce 0:4 v Seville.

59letý Joaquín Caparrós patří mezi trenéry působící ve španělské Primera División k těm nejzkušenějším a v průběhu podzimu se vytáhl již na šestou příčku v počtu odkoučovaných zápasů v nejvyšší španělské soutěži. Zřejmě i z toho důvodu po něm v létě sáhla Granada a přebrala ho Levante, které s ním již bylo prakticky domluveno na nové smlouvě.

Letní příprava a start do nové sezóny byl pro mužstvo z Andalusie naprosto ideální a po čtvrtém kole s bilancí dvou výher a dvou remíz klub zaujímal pozice zaručující start v pohárové Evropě. Jenže v následujícím kole Granada doma nevyhrála právě nad Levante, ačkoliv měla drtivou převahu a z ojedinělé akce inkasovala branku. Prohrála 0:1 a tato skutečnost jakoby mužstvo natolik poznamenala, že od té doby nebylo schopno zvítězit.

Momentálně černá šňůra Granady čítá 14 ligových zápasů bez výhry a to doposud klidné klubové vedení donutilo jednat. Když mužstvo ve středu odjelo ze Sevilly z porážkou 0:4, už bylo jasné, že Caparrósovy dny v Granadě jsou sečteny.

Bývalého trenéra Sevilly, La Coruñi, Levante nebo Athleticu Bilbao prozatím na postu vystřídá jako dočasný kouč trenér B týmu Joseba Aguado a bude pověřen vedením týmu v nedělním zápase proti Atléticu Madrid na stadionu Vicente Calderóna. Možným nástupcem na uvolněné místo by mohl být Abel Resino, někdejší trenér Atlética, Levante, Celty a také Granady.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články