Zpět na » Primera Division » Konec barcelonských nadějí: Mezinárodní arbitráž potvrdila zákaz přestupů

Primera Division - Konec barcelonských nadějí: Mezinárodní arbitráž potvrdila zákaz přestupů

Konec barcelonských nadějí: Mezinárodní arbitráž potvrdila zákaz přestupů © goal.com - Barcelona má zakázány přestupy

1

Líbilo se

30.12. - Velká rána pro barcelonský klub. Odvolání, které vedení azulgranas podalo k Mezinárodní sportovní arbitráži proti trestu uloženému od FIFA, za nesrovnalosti při přestupech mladých fotbalistů, nebylo úspěšné a znamená to, že druhý klub španělské ligy má zastaveny přestupy až do léta roku 2016.

Byla to poslední naděje, jak zvrátit nepříznivý verdikt Mezinárodní fotbalové federace, kvůli němuž měla Barcelona pozastaveny přestupy na dvě transferová okna. Vedení katalánského klubu totiž porušilo pravidla při přestupech mladých fotbalistů do její proslulé akademie La Masía a na začátku dubna tohoto roku ho za to FIFA potrestala embargem na příchod nových fotbalistů. Nakonec ale Barcelona mohla po podání odvolání ještě nakupovat během letošního letního přestupového okna.

Jenže veškeré naděje na zrušení trestu se nyní rozplynuly jako pára nad hrncem, neboť verdikt Mezinárodního sportovního soudu rozhodl o tom, že uložený trest je naprosto v pořádku a tudíž Barcelona nyní v lednu a také během letního přestupového okna 2015 nebude smět posílit svůj kádr o žádného nového fotbalistou. Jedinou možností jak vyztužit kádr tak bude prostřednictvím svých hráčů, které působí na hostování (Denis Suárez, Deulofeu) nebo v rezervním druholigovém týmu.

Barcelona navíc bude muset zaplatit pokutu ve výši 370.000 eur.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Trest myslím že je přehnaný. Hlavně vůči několika mladým talentům, 15ctiletí ogaři dostanou zákaz hrát, ikdyž mezi nimi můžou být velcí talenti. Radeji kdyby je třeba na 2 sezony mohli poslat zpět nebo na hostování (zadarmo, hlavně at hrajou).. Trochu akce proti Barce a La Masii. Několikrát bylo zveřejněno, že ty přestupy jsou u všech hlavně v PD uplně běžné Smajlík 7 A navíc debilní pravidlo, které před pár lety ani neexistovalo.

Thiago_A
10dm10 - 30.12. Odpovědět

Taky v tom nevidim problem.A jestli je to oprávněný trest tak je výše trestu v pořádku,ale myslim si,že Barca není jediná,která porušuje tyto pravidla.Aspoň si na to daj ostatní pozor.

10dm10

No co, aspoň dostanou pořádnou šanci hráči z béčka...

SpeedMan69

Zubi je uchylné prase co si honí candáta za plotem la masie při treninku žáčků. Z toho vznikl ten trest. Žádné porušení pravidel při přestupech, to je jen zástěrka.

Shattered

Tak a Zubizarreta má na rok dovolenou Smajlík 2

PrimeraDivision
Lazar - 30.12. Odpovědět

Takže vlastně žádná změna Smajlík 11

Lazar
- 30.12. Odpovědět

Jediný problém bude s pravým bekem, Douglas musí ukázat, proč byl přiveden. Posílit kádr můžeme i hráči z B-týmu, tam je dost nadějí. Jen se musíme rozloučit s top pravým bekem. Ale osobně jsem na Douglase zvědavý.

romco - 30.12. Odpovědět

Ten pravy obranca bude problem, ak je pravda, ze ma odist Alves. Montoya na to nema a Douglas bol az podozrivo lacny. Alternativa moze byt aj Adriano
A ked odide Xavi, alebo sa niekto zrani tak budete mat problem aj v strede zalohxy.
Ale celkovo 2 prestupove obdobia su skoro nic. to bez problemov vydrzite

romco
- 30.12. Odpovědět

Douglas s Adrianem by to měli v pohodě zvládnout. Douglas má příležitost ukázat, proč byl přiveden. Ve středu zálohy problém nebude. Xavi nedávno prohlásil, že dodrží smlouvu v Barceloně, která vyprší v roce 2016. Nezapomínej, že máme ještě B-tým. Záloha - Masche, Sergio, Rafinha, Iniesta, Rakitić, z B-týmu Samper, vrátí se Denis Suárez, pak doufám, že bude fit Vermaelen a v pohodě se to vydrží. Aspoň dostanou příležitost i naši odchovanci z Béčka.

romco - 30.12. Odpovědět

mas pravdu na toho Denisa Suareza som zabudol, ten je velmi dobry

romco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články