Zpět na » Primera Division » Cerci: Zatím jsem s nikým nepodepsal

Primera Division - Cerci: Zatím jsem s nikým nepodepsal

Cerci: Zatím jsem s nikým nepodepsal © beinsports.tv - Alessio Cerci

0

Líbilo se

27.12. - Z fotbalisty, o němž někteří během podzimu pomalu ani nevěděli, kde hraje, se stala figura na jejímž rozhodnutí stojí návrat legendárního Fernanda Torrese do „rodného“ Atlética Madrid. Alessio Cerci by měl putovat výměnou za španělského fotbalistu do AC Milán. Ovšem dle jeho vyjádření ještě žádnou dohodu nepodepsal.

Alessio Cerci, fotbalista, který na madridský stadion Vicente Calderóna přišel 1. září letošního roku, zatím nedostává od trenéra Diega Simeoneho tolik herních příležitostí, kolik by si asi představoval. Zvlášť pokud se může pochlubit 13 nastřílenými góly v posledním ročníku italské Serie A.

Cerci se tudíž snažil najít východisko z nepříjemné situace a tím nebylo nic jiného než návrat do italské ligy, kde jeho agent navázal kontakty s milánským Interem. Jenže v okamžiku, kdy vyplula na povrch možnost návratu Fernanda Torrese do Atlética se Alessio Cerci nabízel jako vynikající protihodnota španělského reprezentačního útočníka pro druhý milánský klub, AC. Na jeho souhlasném kývnutí rossoneri závisel 18měsíční pobyt Torrese na rodné hroudě.

Jenže to by všechno bylo až příliš jednoduché a tak se pochopitelně zákonitě musely objevit první komplikace. Cerci se totiž na působení v AC Milán netváří nijak líbezně a celý trejd prozatím blokuje. Ačkoliv některá média už hovořila o výměně jako hotové věci, tak samotný italský fotbalista uvedl, že ještě nic hotové není.

„Tak jako vždycky, když se jedná o mne, slyším akorát falešné informace. Nikoho jsem neodmítl ani jsem s nikým nepodepsal. Jsem fotbalistou Atlética a jsem považován za nejlepší volbu pro oba kluby,“ uvedl italský hráč na svém facebookovém účtu.

Jak se celá operace vyvine jisté prozatím není. Jedinou jistotou je to, že oba kluby mají na vyřešení celého problému celé lednové přestupové okno.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články