Zpět na » Primera Division » Griezmanna jsme potřebovali, míní trenér Simeone

Primera Division - Griezmanna jsme potřebovali, míní trenér Simeone

Griezmanna jsme potřebovali, míní trenér Simeone © as.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

23.12. - Antoine Griezmann se v létě rozhodl pro velký krok v kariéře a přestoupil do Atlética Madrid. Soudě dle výkonů to bylo správné rozhodnutí, za které mladý Francouz nyní sklízí komplimenty ze všech stran. Nadšený je z něj i argentinský trenér Atlética Madrid, který si hráče nemůže vynachválit.

V posledním utkání Atlética Madrid s Athleticem Bilbao jsme mohli vidět množství pochybných zákroků a kontroverzí, kterých si všiml také trenér Diego Simeone. Nakonec je ale nechtěl komentovat. Místo toho se zaměřil na výkony jednoho pozoruhodného mladíka, francouzského talentu Antoineho Griezmanna.

Mužem zápasu proti baskickému Athleticu se stal jednoznačně mladý francouzský útočník Antoine Griezmann, který si připsal hattrick. A trenér Diego Simeone si myslí, že se hráči konečně začíná vyplácet tvrdá práce, kterou do tréninků vložil. Mikel Rico sice v prvním poločase skóroval jako první, čímž se do vedení dostali Baskové, ale Colchoneros nakonec dokázali otočit výsledek. A děkovat za to mohou právě Griezmannovi, který soupeři nasázel hattrick. Celek z Madridu nakonec na San Mamés zvítězil poměrem 4:1.

A trenér Simeone věří, že se nejedná jen o náhodu, ale o setrvalý stav. Věří, že Griezmannovy schopnosti přišly v pravou chvíli na svět, protože se Atlético muselo obejít bez Maria Mandžukiće a Kokeho. „Byl to ten typ zápasu, který se neustále mění, a vy dopředu netušíte, jak dopadnou následující minuty. Athletic byl skvělým soupeřem a mnohokrát nás hodně vyděsil. V prvním poločase se navíc ujal vedení.“

„Griezmann byl přesně tím hráčem, kterého Atlético potřeboval a já jsem rád, že jsme ho přivedli. Byl naprosto rozdílovým hráčem. Věděl jsem to už dlouho, ale teprve teď se jeho snaha začala vyplácet. Bylo velmi těžké adaptovat se na to, že jsme v prvním poločase ztratili Maria Mandžukiće a Kokeho, to jsou pro nás klíčoví hráči. Ale ve druhém poločase jsme se uklidnili a uzavřeli fantastický rok 2014.“

K tomu mu hodně pomohla i penalta po zákroku na Tiaga, který upadl ještě těsně před vápnem. Raul Garcia poté pokutový kop proměnil a nastartoval tým k obratu. Trenér Diego Simeone se ale nechce vracet k výkonům sudích. „Nikdy jsem sudí nekritizoval a nenimral se v jejich rozhodnutích. Nedělal jsem to dřív a nebudu s tím začínat ani teď,“ dodává úspěšný trenér.

Kam dál?

Ondřej Pražák / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články